حزب الهی ها و سبزالهی ها غیرت را از خواهران افغانی بیاموزید...

روزی که ظریف توی دانشگاه تهران برنامه سخنرانی داشتف منم به تالار علامه امینی رفته بودم. از نیم ساعت قبل از شروع برنامه درها رو بسته بودند و وضعیت دخترا و پسرا افتضاح بود. کسی برای صحبتای ظریف نیامده بود و اکثرا برای خالی کردن انرژی و احساسات اومده بودند. وقتی شعار دادند "ما اهل کوفه نیستیم... ظریف تنها بماند" گفتم الانه که حزب اللهی ها خودشون رو پاره کنن!!! ولی دیدیم که زکی! کک این حضرات حتی نگزید! این شعارو حتی ایسنا و ایرنا سانسور کرده بودند ولی خر حزب اللهی ها هیچ بخاری ازشون در نیومد! انگار نه انگار که این شعار انحصاری رهبر انقلابه!!!

آقای ظریف هم حسابی حال کرده بود و با دمش گردو می شکست و هرچی از دهنش در میومد گفت و احمقانه ترین و ضدامنیتی ترین حرفش آنجایی بود نتونست جلوی عصبانیت خودش رو بگیره و در جواب یه سوال ساده و آبکی یکی از دانشجویان خشمگین شد و عیناً گفت: غربی‌ها از چهار تا تانک و موشک ما نمی‌ترسند. آیا شما فکر می‌کنید که آمریکا نمی‌تواند سیستم دفاعی ما را از کار بیندازد؟ واقعا شما فکر می‌کنید که آمریکا از سیستم نظامی ما می‌ترسد؟ در کدام سند و طبق چه گفته‌‌ای شما ادعا می‌کنید که آمریکا نمی‌تواند به سیستم دفاعی ما ورود پیدا کند و آن را کنترل کند؟

و امروز شاهدیم آن حرف ضد امنیتی آقای ظریف در دانشگاه تهران، جوابش را از سمت آمریکایی ها دریافت کرد. دانکن هانتر عضو کمیته نیروهای مسلح کنگره آمریکا گفت:
«فکر می‌کنم جنگ زمینی با ایران، در حالی که نیروهای زمینی آمریکا وارد کارزار شده‌اند، خیلی وحشتناک است و فکر می‌کنم که مردم هم نظرشان این است که ما باید به طریقی جلوی دستیابی آنها به قابلیت هسته‌ای را بگیریم. من فکر نمی‌کنم این مسئله اجتناب‌ناپذیر باشد، اما فکر می‌کنم اگر ما مجبور باشیم ایران را بزنیم، نباید با نیروی زمینی عمل کنیم بلکه باید این کار را با بمب‌های اتمی تاکتیکی انجام دهیم تا آنها را برای یک یا دو یا سه دهه به عقب برانیم.»

وزیر دفاع امریکا: دیپلماسی با ایران را با نیروی نظامی حمایت می کنیم

انحراف نوشت :
1- کلام ضد امنیتی و از روی ذلت و وطن فوشانه ظریف از سوی صاحبان نظام (!) واکنشی را در پی نداشت.
2- وای اگر یک صدم این حرف در دولت قبل زده می شد خر حزب الهی ها و عده ای از مراجع معظم و روحانیون معزز و نماینگان شریف و خواص و خلاصه بالا و پایین نظام خودشان را فنا می کردند.

3- ایکاش آقای ظریف و برادران حزب الهی که هیچ اعتراضی نمی کنند به "joint plan of action" و وطن فروشی صورت گرفته، از خواهران افغانی وطن دوستی را یاد می گرفت، به تصویر زیر که چند روز پیش در پی اعتراض به مذاکرات افغانستان با آمریکا گرفته شده است توجه کنید.


/ 5 نظر / 117 بازدید
یار دلدار

یعنی شوما میفرمایی دولت مثلا راستگویان دورغ میفرماد؟ داریم مردم ؟

محمدرضا منصوريار

شما در وبلاگ ما لينك هستيد.در صورت تمايل مي توانيد ما را با نام بهار نزديك است لينك كنيد با تشكر

جنگ نرم

سلام توصیه می کنم مطلب اینجانب را مطالعه فرمایید و نظر دهید. خفتگان برخیزید! - شرحی بر بیانات امام خامنه ای در جمع پنجاه هزار نفر از فرماندهان بسیج - بخش اول خفتگان برخیزید! - شرحی بر بیانات امام خامنه ای در جمع پنجاه هزار نفر از فرماندهان بسیج - بخش دوم

بچه های ایران

سلام احسنت.. پیمان با امریکا وطن فروشی است.. به ما هم سر بزنید