بالاخره دیدار مشایی با سفیر اسرائیل؟؟! یا سفیر آمریکا؟؟!


mmm

روز جمعه خبری روی خروجی سایت خبری فارس قرار گرفت که طی آن احمد توکلی مدعی شده بود مهندس مشایی با سفیر سابق آمریکا در اسرائیل دیدار داشته است که بلافاصله با تکذیب دفتر رئیس جمهور و تهدید به شکایت روبرو شد. در متن خبر سایت فارس آمده بود: «نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در مدت ۵سال آقای مشایی ۹۶ سفر خارجی داشته‌اند و اکنون در این سئوال این مطالب مطرح است که آقای مشایی کجا رفت، چرا به این سفرها رفت و اینکه چه ضرورتی برای این تعداد سفر خارجی برای رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور وجود داشته است.

توکلی در ادامه به دیدار مشایی با سفیر اسبق آمریکا در اسرائیل در یکی از سفرهای خارجی مشایی اشاره کرد و گفت: رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور چه کاری با سفیر اسبق آمریکا در اسرائیل داشته است»

اگر چه توخالی بودن ادعای توکلی که به خیال بافی و مخالفت های کور شهره است؛ نیازی چندانی به استدلال ندارد با این حال مقایسه خبر منتشر شده در فارس با خبر منتشر شده در سایت مشرق به نقل از فارس، نکته قابل توجهی را نشان می دهد.

در حالی که در متن خبر فارس ادعا شده که مهندس مشایی با “سفیر سابق آمریکا در اسرائیل” دیدار کرده است؛ سایت خبری مشرق با تحریف کاملا هدفدار این خبر، تیتر “مشایی چرا با سفیر اسرائیل ملاقات کرد” (اینجا) را برگزید و با حذف کلمات “سفیر آمریکا” نوشته است: “رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور چه کاری با سفیر اسرائیل داشته است؟”

 

رفتار زشت و غیر حرفه ای رسانه های تزویری که در راستای حمله به دولت، حتی به خودشان هم رحم نکرده و اخبار یکدیگر را هم تحریف می کنند؛ نشان دهنده خوی دیکتاتوری و نبود حداقلی از تقوا در رسانه های این جبهه است.

به راستی همه ادعای های “جبهه نه احمدی نژاد” علیه جریان موهوم انحرافی از همین جنس است؟ به نظر می رسد برای آقایان در راستای تخریب دولت فرقی بین “سفیر سابق آمریکا در اسرائیل” با “سفیر اسرائیل” و یا “شیمون پرز” و “شارون” جود ندارد و اگر روزی ادعای دیدار لیدر جریان انحرافی! با محمد رضا پهلوی ملعون هم مطرح شد؛ نباید چندان تعجب کرد!

اکنون این پرسش مطرح است که آیا بر اساس منطق تزویری و رفتار پَست سایت مشرق و مطابق سخنان شیمون پرز که ۲ سال قبل گفته بود “باید کاری کنیم تا بودن با احمدی نژاد در ایران به یک ننگ تبدیل شود” نمی توان این سوال را مطرح کرد که چه ارتباطی بین سایت مشرق و رژیم صهیونیستی و جود دارد و آیا گردانندگان مشرق با مدیر مسئول تارنمای وزارت خارجه رژیم صهیونیستی دیدار داشته اند یا خیر؟

واقعا دروغ از این رسانه های تکفیری دیده بودیم و به نوعی عادت کرده بودیم ولی تحریف دروغ سخنی جدید است در ادبیات رسانه ای تکفیری و البته تزویری!!!

 

 

/ 8 نظر / 32 بازدید
هری

سلام سعیدجان خسته نباشی آی حرف دل ما رو میزنی آدم دلش میسوزه از این همه مخالفت های کور و جوسازی های عجیب غریب اصلا آدم میمونه این همه هجمه چرا؟!

صمدی

ولی قبول کنید که همین جاد که افتخار میکرد احمدی نژادرو به دانشجوها معرفی کرده و توی شرایطی که حتی بقیه بچه ارزشی ها کم کاری میکردن از احمدی نزاد دفاع کرده،توی دوسالی که گذشت خیلی ازوقتشو به مشایی وجریان انحرافی اختصاص داد والان هم که باید بصیرت داشته باشه وچشمشو به واقعیت ها بازکنه بازم داره این سئوالو میپرسه که به نظرشما جریان انحرافی درانتخابات پیش رو چه اهدافی رو دنبال میکنه ،این قدر جریان انحرافی ومشایی روبلدکردن که مسائل مهمتر یادشون رفت ،داریم به برهه حساس انتخابات نزدیک میشیم ولی بازهم میبینیم که جادی های محترم دست ازسر داووداحمدی نزادو صفار و...برنمیدارن . یه دفعه چشممامونو بازنکنیم ببینیم که ازخیلی چیزا غافل بودیم ویه سری ازهمین اصول گراها که الانم راحت دارن دراین مملکت به نام اصولگرایی جولان میدن ما(طیف دانشجویی که ادعای بیداری میکنه)رو سرگرم یه سری خزعبلات کردن. چرابرای یه بارم که شده ازخود مشایی دعوت نکردیم که بیادو خودمون ازش سئوال بپرسیم؟ این نظرمنه هرکی مخالفه بسم الله...

فرزند ایران

یه نگاه به این بنداز http://www.irna.ir/News/30763011/%D9%87%DB%8C%DA%86-%D8%AA%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D9%88%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%B3%D8%A7%D8%AF-%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF/%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC%D9%8A/[لبخند]

رویای خیس

برایم جالب است!این اظهار نظر ها الآن؟! هرچند برای کسانی که اکنون از نردبان احمدی نژاد بالا رفته اند انتقاد علیه اورا نباید هم بپذیرند.هرچند این انتقادها حتی به مذاق رهبر فرزانه شان هم خوش نیاید. من هیچگاه خود را تابع محض آقای خامنه ای نمی دانم ولی از شما که ایشان به عنوان یک ارزش برایتان مطرح است تعجب می کنم. این ها را می گدارم کنار. حتی نمی خواهم یاد آور شوم که همین کسی که شما به عنوان یکی از زحمت کشان نظام ازایشان نام برده اید(آیت الله جنتی) گفتند سران فتنه از آمریکا و اسراییل یک ملیارد گرفته اند و قرار است بقیه اش را هم بعد از سقوط نظام بگیرند.واین حرف را هیچگاه ثابت نکردند که هیچ بقیه هم در مقابل این داستان سکون کردند چون می دانستند خالی بودن این افترا آنقدر واضح است که بر هم نخوردنش بوی کمتری را به شمام خواهد رساند.و شاید تنها فرزند شهید مطهری در مجلس بود که گفت آقای جنتی باید حرفهایش را ثابت کند.آری می خواهم از اینها بگدرم.چون کسانی که به حصر دلسوزان این نظام ،بر خلاف قانون راضیند گوش و چشمشان راجع به این موضوع بسته شده است.

رویای خیس

تنها می خواهم یاد آور سخن دیگری شوم.می خواهم یاد آور آن مناظره ای شوم که فرند ناخلف نظام(اگر باشد) از کسانی نام برد که نه در هیچ دادگاهی به اتهاماتشان(که احمدی نژاد گفت) رسیدگی شده بود و نه هیچگاه حتی توانستند از خودشان دفاع کنند.آنرزو شما احتمالا داشتید به شجاعت مردی می نازیدید که تمام دشمنان انقلاب را رسوا کرد.حالی که او بر خلاف قانون و شریعت تنها تهمت زده بود. و جالب اینجاست که حالا نشسته اید دیگران منتقد او را به همان عمل متهم می کنید. من تنها آرزو می کنم که شما حقیقت را نبینید.چون از این می ترسم که در حالی که حقیقت را می بینید چشم و گوشتان را بسته باشید.

رویای خیس

تنها می خواهم یاد آور سخن دیگری شوم.می خواهم یاد آور آن مناظره ای شوم که فرند ناخلف نظام(اگر باشد) از کسانی نام برد که نه در هیچ دادگاهی به اتهاماتشان(که احمدی نژاد گفت) رسیدگی شده بود و نه هیچگاه حتی توانستند از خودشان دفاع کنند.آنرزو شما احتمالا داشتید به شجاعت مردی می نازیدید که تمام دشمنان انقلاب را رسوا کرد.حالی که او بر خلاف قانون و شریعت تنها تهمت زده بود. و جالب اینجاست که حالا نشسته اید دیگران منتقد او را به همان عمل متهم می کنید. من تنها آرزو می کنم که شما حقیقت را نبینید.چون از این می ترسم که در حالی که حقیقت را می بینید چشم و گوشتان را بسته باشید.

mojtaba

[گل][گل][چشمک][چشمک]

رویای خیس

من تنها گفتم این خشت کج را(تهمت بدون اثبات) همان فرزند ناخلف انقلاب بنا نهاد. والبته هیچ توضیحی هم برای بی قانونی وجود ندارد. والبته اگر بی قانونی ملاک انجام کارها باشد حرکت روبه جلویی هم نخواه بود