دشمنان داخل و خارج مقابل یک ((بِرَند جهانی)) به نام احمدی نژاد

هشتمین حضور تاریخی ریاست محترم جمهوری در سازمان ملل رنگ و بوی ویژه ای داشت. و حال امروز که احمدی نژاد به یک «بِرَند جهانی» مبدّل گشته است و سخنانش مخاطبان اصلی خود را در سراسر کره ی زمین یافته است، دشمنی ها علیه او نیز بسیار پیشرفته گشته که در این مطلب به ارائه چند مبحث تحت همین موضوع می پردازیم:

1-    در سال منتهی به پایان دولت دهم، جبهه باطل (جبهه شیطان) به سرکردگی آمریکا و اسرائیل نهایت تلاش خود را برای ضربه زدن به حرکتی که احمدی نژاد علمدار آن در جهان بوده است می کنند تا به نحوی از «نهادینه شدن» آن پس از دوران ریاست جمهوری اش جلوگیری کرده باشند. اقداماتی همچون:

 • حجم عظیم و بی سابقه «تحریم»های نفتی و غیر نفتی
 • سخنرانی های تهدید آمیز نسبت به کشورهای همراه ایران
 • ضربه زدن و تحت فشار قرار دادن و جریمه شرکت های خارجی طرف قرارداد با ایران
 • اضافه کردن ناوهای جنگی در خلیج فارس (حضور 3 فروند ناو هواپیمابر آمریکا، یک فروند ناو هواپیمابر انگلیس و صدها کشتی جنگی و ناوچه که نشان می‌دهد جنگ نزدیک است)
 • ایجاد بحران یک طرفه در سوریه به عنوان متحد ایران و خاکریز اصلی جبهه ایران
 • آغاز تحرکات جدید در فلسطین برای تضعیف سنگر اول ایران
 • تجهیز نظامی و کمک به عربستان و اردن و ... برای به حاشیه کشاندن مسائل اصلی در خاورمیانه
 • رو کردن ناخواسته، بالاجبار و زودتر از موعد مُهره استراتژیک و پنهان خود در خاورمیانه به نام ترکیه
 • ایجاد تحریکات وسیع قومی و قبیله ای در منطقه از جمله کشورهای عربی
 • ساخت فیلم اهانت به پیامبری که احمدی نژاد نام آن را در کل جهان به نام «پیامبر خوبی ها» تبلیغ کرده بود
 • ایجاد تنش در کشور چین و احتمال بروز جنگ بین چین و ژاپن

که با مشاهده این حرکات هجمه بی سابقه غرب به سرکردگی امریکا و هویت صهیونیستی به وضوح روشن می شود.

حال با دانش بر اینکه در سیاست، به دست گیری «ابتکار عمل» رمز پیروزی است، نماینده مردم ایران در سازمان ملل سخنان تهدید آمیز سابق خویش را تلطیف نمود تا توانسته باشد پروژه اخیر نظام سلطه علیه ایران را نقش بر آب نماید. ایشان ابتدا در حضور کشورهای دیگر پرده از پروژه "هراس از ایران هسته ای" برداشت. پروژه ای که تنها «بهانه» دشمن برای حرکات بالا بود. سپس به افشای «مظلوم نمایی» همیشگی اسرائیل در مجامع بین المللی پرداخت و به نوعی با گرفتن ابتکار عمل حرکت نتانیاهو در سازمان ملل که به قصد ایران هراسی و مظلوم نمایی بود را سوزاند و به حرکتی سوخته و تمسخر آمیز مبدل نمود.

با بررسی بر آنکه اسرائیل همواره با سوء استفاده از واژگان و عبارات این چند ساله رئیس جمهور ایران، سعی داشته خود را ضعیف و مورد تهدید و در معرض "محو شدن از نقشۀ جهان" به دست رئیس جمهور و مسئولان ایرانی وانمود کند، تا هم احساسات و همدردی دنیای غرب را به سوی خود جلب کند و هم آنان را برای اقدام علیه ایران تحریک کند؛ در صورتی که به قول احمدی نژاد در واقع اسرائیل است که از حدود 10 سال پیش، ایران را به استفاده از سلاح‌های نامتعارف در حمله به مراکز هسته‌ای این کشور تهدید می‌کند؛ مراکزی که به عقیدۀ نتانیاهو، چند ماه بیشتر با ساخت جنگ افزار هسته‌ای فاصله ندارند!

البته با مشاهده تحرکات اخیر که نشانه نزدیک‌شدن سایه جنگ را نمایان می کند، سخنان دکتر احمدی نژاد نشان می‌دهد ایران می‌خواهد خود را در موضع قربانی قرار داده و نشان دهد که گلوله اول را شلیک نمی‌کند؛ اما اگر ضربه اول را از اسرائیل دریافت کرد، با همه توان به آن پاسخ می گوید.

2-    بازگشت مهدی هاشمی در غیاب ریاست جمهوری به کشور پس از«3سال خانه نشینی قوه قضائیه»! چنانچه سابق دیده بودیم که دستگاه های امنیتی کشور در ماجرای «شهرام جزایری» که حتی مکان وی مخفی بود توانستند خیلی ضربتی و سریع او را یافته و بازداشت نمایند ولی نخواستند مهدی هاشمی را که همه ایرانیان حتی پلاک خانه او را در لندن می دانستند به ایران بازگردانند. و حال در فرصتی مناسب و چند ماه مانده به انتخابات حساس و تاریخی ریاست جمهوری سال92، مهدی هاشمی به درخواست آیت الله هاشمی رفسنجانی به ایران باز میگردد تا به نوعی هاشمی توانسته باشد با «فدا کردن ظاهری» فرزندانش، بازی «باخت-باخت» فتنه 88 را در آستانه «انتخابات اصلی» سال92 به بازی «بُرد-بُرد» تبدیل نماید و مهدی و فائزه که به عنوان «سند محکومیت» وی بودند را با سیاست خویش و همکاری یاران سابقش در قسمت های مختلف نظام به «برگ برنده» مبدّل نماید. و حتی دل مردم را با این فضاسازی که «فرقی بین فرزندان من و مردم نیست» به دست آورد! و خیلی راحت به جای ایجاد فضای «مطالبه»، فضا تبدیل به فضای «ترحم» می شود. 3سال انتظار دیدن تیتر یک روزنامه ها که «مهدی هاشمی برگردانده شد» پوچ می شود و فضای ترحم و «حق به جانب» بودن خانواده هاشمی جامعه را پر می کند و تیتر یک روزنامه ها با فضای حق به جانب می شود «مهدی هاشمی به تهران بازگشت»! به گونه ای که نظام باید برای بازگشتن او مدال افتخار بر گردنش بیاویزد! و پدرش را...

 

هاشمی در نبود احمدی نژاد در کشور نقش «دایه مهربان تر از مادر» را بازی می کند و با این اقدام وجهه سازی کرده و دوباره آغازی برای ورود به نُطق های سیاسی اش می نماید چنانچه در روز بازگشت «فرزند ملت» به کشور می گوید: «منحرفان بی ریشه رسوا می شوند» و یا سخن از «حذف نخبگان به دست شیاطین انقلابی نما» می آورد و اینها همگی در مقابل سخنان مقام معظم رهبری که ارزش اصلی دولت را مشی انقلابی اش دانسته بودند قرار می گیرد تا «دوقطبی سازی» در نظام به وجود آورد و به مقاصد خویش نائل گردد. چنانچه هاشمی خیلی سریع با این برنامه ریزی به این جرئت می رسد که مقام معظم رهبری را خطاب قرار دهد و ایشان را دعوت به «نوشیدن جام زهر» کند و این کار را با مقایسه حرکت امام در سال 67 با شرایط کنونی راه نجات می نامد و نوشیدن جام زهر از سوی امام را اقدامی نجات‌بخش برای کشور معرفی می‌نماید و از سوی دیگر خواستار تدابیر اساسی رهبری برای گذار از موقعیت کنونی می‌شود و البته راه‌حل را هم تشکیل «دولت وحدت ملی» عنوان می کند! (دیدار جمعی از مدیران و کارگزاران اسبق استان مازندران)

 

و حال باید منتظر نامه های تشکر ساده دلانان و غرض ورزان داخلی خطاب به هاشمی جهت روانه شدن مهدی و فائزه به زندان باشیم که این مکمّل حرکت است. و این بدبختی ماست که پیروز اجرای قانون را هاشمی عنوان کنیم.

3-    قوه قضائیه نیز در ضایع ترین و توجیه ناپذیر ترین حرکت خویش در حالی که ماه ها بود از زمان دادگاه جوانفکر می گذشت و دولت منتظر شنیدن پاسخ تجدید نظر حکم جوانفکر است، بدون اطلاع قبلی و کاملاً عجولانه و سرزده دستور اجرای حکم صادر می کند و مأموران در لحظه آغاز سخنرانی محمود احمدی نژاد در بزرگترین حادثه سیاسی سالانه جهان به خانه جوانفکر می ریزند و او را بازداشت می کنند که همین سبب تحت شعاع قرار گرفتن سخنان و حرکت عظیم جهانی ایران در سزمان ملل می گردد چراکه فردای آن روز روزنامه های مختلف داخلی و خارجی به جای تیتر کردن سخنان احمدی نژاد در سازمان ملل به بازداشت جوانفکر مشاور مطبوعاتی و مدیرعامل ایرنا در لحظه سخنرانی احمدی نژاد می پردازند. و این حرکت سخیف قوه قضائیه در داخل و خارج به طور مستقیم ادعای «حاکمیت دوگانه» شریعتمداری در کیهان را به همگان نشان می دهد و با برعکس نشان دادن موضوع، و اجرای حُکم جوانفکر به جرم «ضد ولایت فقیه بودن»، اثبات می کند که «تقابل رهبری با احمدی نژاد» صحیح است.

 

آسوشیتدپرس در گزارشی این حرکت را «وجود حاکمیت دوگانه» می خواند و این دستگیری همزمان با نطق رئیس جمهور در سازمان ملل را نشانه «افزایش فشارها» به حامیان رئیس جمهور عنوان می کند.

لس آنجلس تایمز نیز در گزارشی این دستگیری را به دلیل اختلافات میان احمدی نژاد و محافظه کارانی دانست که وی را به عدول از ارزش های اسلامی متهم می کنند. در این گزارش و همزمان با حضور رئیس جمهور به عنوان تریبون جمهوری اسلامی ایران، تاکید شده که وی از سوی محافظه کاران "منحرف" خوانده می شود.

تلویزیون آر تی روسیه نیز این بازداشت را در راستای القای حاکمیت دوگانه دانست.
العربیه انگلیسی از رسانه های آل سعود پس از نطق رئیس جمهور در سازمان ملل نیز نوشت که احمدی نژاد در خارج از کشور "منفور" در داخل کشور "ضعیف" شده است.

العربیه عربی نیز  تلاش کرد این دستگیری را در راستای القای حاکمیت دوگانه و ضعف نظام اسلامی قلمداد کند و مستقیما رهبری نظام را هدف انتقاد قرار دهد.

الجزیره عربی هم با توجه به اتهام اعلامی جوانفکر از سوی مقامات قضایی ، فضای بسیار بسته ای را از جمهوری اسلامی ترسیم کرد و برخورد با چنین اتهامی با فردی در سطح جوانفکر را نشانه حاکمیت تندروها در ایران دانست.

سایت یاهو نیز در بخش اخبار خود، با پرداختن مفصل به این قضیه، این حکم را نشانه حاکمیت دوگانه و تمامیت طلبی دانست.

فرانس24 در خبری تاکید کرد که نظام ایران در سلطه تندروها قرار گرفته و از مدت ها پیش یاران احمدی نژاد "تحت فشار محافظه کاران تندرو" قرار گرفته اند.

این خبر در رسانه هایی مانند دیلی استار لبنان، ای بی سی نیوز و سی بی اس نیوز آمریکا، یدیعوث آحارونوث تایم اسرائیل، بی بی سی انگلیس و... منتشر شده است و فقط رسانه هایی مانند المنار لبنان(رسانه حزب الله لبنان) نیز در برابر این خبر سکوت اختیار کردند چراکه ضربه اصلی این حرکت سخیف قوه قضائیه به شخص مقام معظم رهبری بود.

4-    علی مطهری همزمان با سفر رئیس‌جمهور به نیویورک و در روزی که قرار بود دکتر احمدی‌نژاد در مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی کند، نطق پیش از دستور تندی را علیه رئیس‌جمهور جهت قرائت در صحن علنی مجلس آماده می کند. مطهری با اشاره به مصاحبه تلویزیونی اخیر احمدی‌نژاد سخنان احمدی‌نژاد را «استبداد و دیکتاتوری و به توپ بستن مجلس» خطاب می کند و می گوید: «چنین شخصی حتی یک روز هم نباید در مسند قدرت باقی بماند، نه این‌که بگوییم باید کاری کنیم که دوره‌اش به پایان برسد چون آدم جسوری است و پرونده‌هایی زیر بغل دارد!» و اینگونه حرکت دشمن شکن احمدی نژاد در خط مقدم جبهه حق علیه باطل را که هرکسی یارای حضور در آنجا را ندارد تحت شعاع سخنان یاوه خویش قرار می دهد.

5-    در برنامه «دیروز، امروز، فردا» که زمانی خار گلوی فتنه گران نظام بود نیز محمد باقر قالیباف توسط صدا و سیما تریبون به دست می گیرد. و در حالی که رئیس‌جمهوری اسلامی ایران در خط مقدم مبارزه با استکبار جهانی و در نیویورک به سر می‌برد، سیمای جمهوری اسلامی ایران به بهانه هفته دفاع مقدس از برخی شخصیت‌های سیاسی «مخالف دولت» دعوت به عمل می آورد تا به جای روایت دفاع در برابر متجاوزین به «منتخب ملت» بتازند. چهارشنبه شب گذشته، مصادف با روزی که دکتر احمدی‌نژاد در مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی کرد برنامه دیروز، امروز، فردا شبکه 3 با دعوت از محمدباقر قالیباف ضمن هدیه تریبون رسانه‌ ملی به فردی که در تدارک حضور در صحنه انتخابات ریاست جمهوری سال 92 است، زمینه را فراهم می نماید تا این فرد به رئیس‌جمهور اهانت کند. شهردار تهران در بخش عمده‌ای از این برنامه که به مناسبت هفته دفاع مقدس پخش می‌شد ضمن تلاش برای «رفع شبهات پیرامون خود» به انتقاد و حمله به دولت پرداخت. قالیباف در بخشی از سخنانش به صورت تلویحی رئیس‌جمهور را «دزد» خطاب کرد و خود را به عنوان «فعال‌ترین فرد در مقابله با فتنه» معرفی نمود! به نظر می‌رسد پروژه تضعیف رئیس‌جمهور حین سفر به نیویورک در بدنه معاونت سیمای سازمان صداوسیما نیز طرفداران و سرشاخه‌هایی داشته که به راحتی به منتخب ملت تاخته می‌شود و هیچ تریبونی برای دفاع وجود ندارد!

------------------------------------------------------------------------------------------------

#آمار تعداد فیلتر شدن «ندایی از درون» رو فراموش کردم ولی این آدرس جدیدشه با یک مطلب تحلیلی جالب به نام «ماشین زمان»

#در جواب دوستانی که دلیل برای این همه دشمنی می خواهند با وجود اینکه احمدی نژاد خود قادر به کاندید شدن مجدد نیست باید گفت: احمدی نژاد به یک بِرَند تبدیل شده و مردم فقط کسی را می پذیرند که با این بِرَند وارد میدان شود و این حضرات تازه بعد از گذشت 30سال از انقلاب ملت و مردم را شناخته اند و در خیال خام خویش در نظر دارند با وارد کردن بِرَندهای تقلبی به عرصه سیاسی «بِرَند احمدی نژاد» را قلابی جلوه دهند که غیرممکن است. بِرَندهای تقلبی از جمله: «بِرَند جبهه پایداری»، «بِرَند دولت وحدت ملی هاشمی»، «بِرَند وزیران مظلوم یا همان اخراجی های دولت(متکی و پورمحمدی و صفار)»، «بِرَند اصلاح طلب آرام»، «بِرَند آرامش اقتصادی محسن رضایی» و ... که همگی برای حاشیه سازی ساخته شده اند تا اصل دیده نشود. ولی به قولی همگی چونان مثال قرآن کف روی آب یا بهتر بگوییم کف روی طلای مذاب اند که با نسیمی از بین می روند.

منتظر خبرهای خوش باشید

مسیر حق به فرد وابسته نیست و مانند رودخانه ای خروشان راه خود را می یابد
دولت تمام نمیشود چون ملت تمام شدنی نیست، این سخن احمدی نژاد دلیل ترس این حضرات است...
همانگونه که در عین ناباوری در سال 84 فردی ناشناس آمد و با دستانی خالی کاخ های ویرانگران سابق را ویران کرد در سال 92 نیز (اگر معتقد به حق و باطل و وجود روح امام زمان در جامعه هستیم) فردی باید بیاید که 10 برابر از احمدی نژاد، احمدی نژادی تر باشد

 

 

/ 19 نظر / 55 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خوشبین

http://tazkar.blogfa.com/post-252.aspx

DaNi

داش سعید کجایی بابا مطلب بزار استفاده میکنیم.

سید احمد

سلام با یه مطلب جدید به روزم نظر یادت نره

سادات منحرف

سلام تحلیل بسیار جالب و خوبی داشتید. واقعا امروز صحنه ی جهاد نفس گیر با استکبار جهانی و از طرفی دیگر مبارزه نفس گیر با نفاق جدید داخلی است... بحمدالله شما یکی از سربازان شجاع و مقدم این جبهه هستید. خدا قوت! در این روزها با چند مقاله به روز هستیم (بعضی از آنها در روزهای hاینده در نوبت انتشار هستند) : 1 - وچهره یاو هروز شکسته تر می شود... 2- شاید آینـدگان با دیدن این عکس بگویند : مگر احمـدی نـژاد هم نمـاز می خـواند؟!! 3- سخنان معنا دار دکتر احمدی نژاد 4- پروژه القـای عدم ولایـت مـداری دکتـر احمـدی نژاد در سطـح جهان با موفقیـت انجام شد!! / دستگیری جوانفکر از نگاهی دیگر 5- ایا زمان محاکمه و دستگیری موسـوی ، کـروبی ، خـاتمی ، قالبیـاف ، مطهـری ، تـوکلی ، ارضی ، حدادیـان ، گلپـور ، شریعتمداری و... نرسیـده اسـت؟ 6- دشمنان داخلی دکتر احمدی نژاد ، روی دشمنان خارجی نظام اسلامی را سفید کردند 7- آقای شریعتمداری! جریان انحرافی واقعی شما و یارانتان هستید / رنج نامه ای بر مواضع اخیر حسین شریعتمداری 8- ایمیل وارده از یک خواهر و برادر دوقلوی سید منحرف! / امروز به مظلومیت و حقانیت افکار و اعمال احمدی نژاد ایمان آوردیم... منتظ

سید احمد

سلام خدا قوت خوبی ؟ کم پیدایی؟ با یه مطلب جدید به روزم نظر یادت نره

خرابات گریه

سلام و ارادت . . . بین دو نهر چشم خودم ؛ دست و پا زنان . . . دارم قتیل روضـــــــــــــه ارباب می شوم . . . 37 روز تا اولین روز محرم الحرام و استشمام بوی پیراهن یوسف زهرا سلام الله علیها . . . یا علــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی . . . [گل]

جانباز از اصفهان

. با سلام بر شما دوست انقلابی و دوستان به هوش باشید با مطلب بسیار مهم و قابل تأمل: "تدارک حمله ای وسیع به منتقدین و نیز وبلاگ داران منتقد به حق آیت الله مصباح" به روز شده ام. دوستان حتما" و حتما" مطالعه بفرمایید. http://noore14d.blogsky.com

minoo

با عرض سلام اگر معتقد به حق و باطل و وجود روح امام زمان در جامعه هستیم) فردی باید بیاید که 10 برابر از احمدی نژاد، احمدی نژادی تر باشد انشاالله . باميد محقق شدن ان روز

سعید

سلام سي يا سي هستم آدرسمwww.avayekhabar.blogfa.com با نام سي ياسي لينكم كن درضمن اگه ميشه كد سخنراني متن رو برام بفرست ياعلي

مجتبی

میراث آمریکایی http://www.nasrtv.com/modules/video/singlefile.php?lid=7215