دیروز، پریروز، پس فردا!!!

سلام

قصد داشتم برای برنامه های صدا و سیما (هرچند کم میبینم! ولیک زیاد از دوستان میشنوم!) یک مطلب کار کنم؛ ولی دوست خوبم آقای (م.ن) در ستون شیپورچی روزنامه ایران خوب نوشته بودند، که من خواندم  بسی شاد شدم! شما هم بخوانید و شاد شوید...

«با سلام. خوانندگان عزیز با سری جدید برنامه دیروز، پریروز، پس فردا در خدمت شما هستیم. هدف از این برنامه کمک به روند تخریب و تحقیر دولت محترم است. چون متاسفانه بسیاری از هموطنان ما به هشدارهای ماسون‌یاب‌ها؛ بولتن‌نویسان، خطرشناسان، تحلیلگران و... گوش نمی‌دن و ما مجبوریم به اجبار مردم رو پای این برنامه بنشونیم. ضمناً از اونجایی که متاسفانه بهار نزدیکه و زمستون داره تموم میشه، مجبوریم تا قبل از شروع شدن بهار، به هر قیمتی مخ مردم رو بزنیم (پخش آهنگ چند دقیقه‌ای). 
مجری: بله در خدمت چند نفر از دلسوزان قدرت و شیفتگان ثروت هستیم. نظر خود رو در مورد احمدی‌نژاد اعلام کنید؟ 
مهمان جناح چپ: با سلام خدمت بینندگان عزیز و درود بر روح کشته‌شدگان سال 88 و لعنت بر اونایی که نذاشتن دروغ تقلب باور بشه! و نذاشتن ما یه چند روز تو خیابونا حال کنیم. بنده معتقدم که فعلاً مملکت به آرامش نیاز داره و احمدی‌نژاد مانع آرامش می‌شه! 
مهمان راستی و اصولی: بنده هم به همه سلام می‌کنم و با مهمان عزیزمون هم عقیده هستم ولی بهتره اخلاق رو رعایت کنیم و مواظب باشیم در حق برادر مومن دروغ نگیم و تهمت نزنیم. احمدی‌نژاد و مشایی چون مومن نیستند و برادر دینی ما نیستن (اگه برادر بود که باید سهم برادری ما رو می دادند!)، پس تهمت زدن بهشون نه اشکال شرعی داره و نه اشکال قضایی! 
مجری: بله بینندگان عزیز؛ عجب فضای همدلی رو شاهد هستیم! واقعاً من و این همه خوشبختی محاله. 
راست اصولی: از هم‌حزبی‌هامون تو این رسانه متشکرم که برنامه‌هاشون رو حزبی نمی‌کنن! جریان انحرافی خطر بزرگیه و به همین خاطر می‌ترسم تنهایی برم تو میدون سیاست و قراره دسته جمعی بریم! لطفاً سایت من رو هم تبلیغ کنید تا مردم بیان بخوننش! 
چپی خطاب به مجری: درسته شماها سال 88 بد کار کردین؛ اما الان شکر خدا داره جبران می‌کنه! ما هم از احمدی‌نژاد و جریان انحرافی می‌ترسیم و قراره چپ، راست و کارگزار با هم وحدت کنن! 

---------------------------------------------------------------------------------------------

پی نوشت: حجه الاسلام پناهیان  در راستای سیاست بنی‌صدریزاسیون کردن دولت و رئیس جمهور که هاشمی و پایگاه اطلاع‌رسانی‌اش برای نخستین بار آن را مطرح کردند، در برنامه زنده تلویزیونی «دیروز، امروز، فردا» دو شب پیش گفتند: «هیچ سیاستمداری به اندازه بنی‌صدر از طرف امام حمایت نشد و هیچ سیاستمداری هم مثل بنی‌صدر با لباس زنانه از ایران فرار نکرد! وی در تبیین معنای سخنان خود تصریح کرده: این یعنی نمی‌توان از حمایت‌ها سوءاستفاده کرد؛ مقام معظم رهبری هم تا انتها با حسن ظن و نصیحت برخورد می‌کردند و دست از بزرگواری برنداشتند. پناهیان با بیان این که چه اشکالی دارد که ما با هم دوست باشیم اما هر کدام از ما به گروهی جداگانه رأی بدهیم، خاطرنشان کرده: چرا نمی‌خواهیم چنین فضایی ایجاد شود؟ کسانی که منطق و حقانیت ندارند، از این فضا سود می‌برند. از نخستین روزی که بازی اصلاح‌طلب و اصولگرا آغاز شد و سیاه و سفید کردن‌ها و ایجاد هیجانات کاذب باب شد، این بداخلاقی‌ها رواج پیدا کرد. ما باید این مسائل را کنار بگذاریم چون در همه جناح‌ها، آدم‌های خوب و بد وجود دارد!»

/ 6 نظر / 40 بازدید
irani

سلام جالب بود ..... و اما تلخ.. کاش فقط یه ذره انصاف داشتن و اینجور ناجوانمردانه دولت رو نمی کوبیدن واقا شرم آوره چه قدر بده که اینقدر زود گذشته رو فراموش کردیم خیانت هایی که بعضی خواص کردن و خدمت هایی که هنوز شاهد اون هستیم از طرف دولت من نمی گم دولت احمدی نژاد یا شخص احمدی نژاد حرف نداره ولی انصافا بین اونایی که اومدن و رفتن تک بوده یا حق

امتداد مهر

سلام مشایی: این روحانی محترم معذور است http://www.emtedademehr.com/fa/?p=1662

سیدتقوی

من مسئولاني را به روي كار نخواهم آورد كه به فكر دين مردم و دنياي خودشان باشند بلكه كساني را به خدمت مي‌گيرم كه به فكر دين خود و دنياي مردم باشند.

سحر 2

با سلام لطفاُ همه مقاله را بخوانید, مخصوصاُ بعد از نقل قولها را: "آیا هوادران دولت در فضای مجازی بر علیه رهبری موضع گرفته اند؟" http://www.hezarsangar1.com/akharin-anavin/akharin-anavin/5423-54.html

محمود صارمی

سلام دوست عزیز به روزم با: سانسورچی ها به بهشت نمی روند...!

هزارسنگر

لطفاً این مطلب را مطالعه کنید و نظرتان را برایمان بگویید. http://www.hezarsangar1.com/akharin-anavin/akharin-anavin/5423-54.html از مطالب وبلاگ شما هم در این مطلب استفاده شده است