فتنه انتخابات92 آغاز شد...هاشمی هاشمی زنده شو

فکر کنم همه از خواب بیدار شده باشند وگرنه واویلا...

فتنه سال 88 از بعد از انتخابات با کلید رمز «تقلب» از دهان عفت مرعشی آغاز شد، و تمام ضد نظام و بعضی اصلاح طلبان به صف شدند.

فتنه سال 90 با کلید رمز «جریان انحرافی» از زبان خود آقای هاشمی رفسنجانی آغاز شد، و این بار با تبحر سیاسی ایشان بعضی از اصولگرایان و روحانیون و اصلاح طلبان و ضدنظام به صف شدند. (که در این مطلب توضیح مفصل راجع این دو فتنه آمده است « کلید رمز دو فتنه در دستان یک شوالیه! »

و اما فتنه سال 92؛ اینک نه پس از انتخابات، بلکه 9 ماه قبل از انتخابات آغاز شده است و با کلید رمز «هاشمی»!!! آغاز می شود اگر بیدار باشیم.

اگر تا به امشب مطلبی ننوشتم بدین خاطر بود که به دنبال شواهد بیشتری بودم و نشانه ای در کلام ولی فقیه، ولیک با سخنان روز گذشته رهبری و آغاز سخن از انتخابات حجت تمام است که باید احساس خطر نمود. 

مقام معظم رهبری در سفر به خراسان شمالی اینگونه 9ماه قبل از انتخابات92 حرف از انتخابات را آغاز می کنند: « حضور در انتخابات، آگاهى است؛ بصیرت است. حضور در پاى صندوق رأى، یک کارى از سر بیکارى نیست؛ یک عمل است؛ یک عمل صالح است... ما در چند ماه بعد از این، مسئله‌ى انتخابات را داریم. تا قبل از انتخابات و در خود انتخابات، باید همت همه‌ى مسئولین این باشد که آرامش سیاسى کشور را حفظ کنند؛ نگذارند فضاى سیاسى کشور، جنجالى و متلاطم شود؛ این جزو چیزهائى است که هوشمندى مسئولان کشور ان‌شاءاللّه باید بتواند این را تحقق ببخشد... البته مردم واقعاً هوشیار و بصیرند. انسان چه بگوید در قبال این هوشیارى و بصیرت مردم؟ عامه‌ى مردم همیشه به مصالح کشور با نظر درستى نگاه کرده‌اند؛ این تجربه‌ى ماست. در طول این سه دهه، هر جا مسئولیتى متوجه مردم بوده است، به بهترین وجه آن را انجام داده‌اند. دشمنان خواستند مردم را از میدانهاى لازم‌الحضورِ خودشان دور کنند، نتوانستند؛ خواستند مردم را دچار تشتت آراء کنند، اختلاف کنند، که گریبان یکدیگر را بگیرند، از مصالح کشور و پیشرفت کشور غافل شوند، نتوانستند. مردم از خودشان بصیرت نشان دادند... این ثبات و آرامش را باید قدر بدانیم. ملت قدر میدانند. من که به شما عرض میکنم، در واقع خطابم به کسانى است که میخواهند قدرنشناسى کنند در مقابل این ثباتى که وجود دارد؛ آن کسانى که با حرکات خود، با اعمال نادرست خود، با کج‌تابى‌هاى خود سعى میکنند این ثبات و آرامش را، این استقرار را، این طمأنینه و ثبات را در کشور به هم بزنند. البته مسئولین کشور، با تدبیر، حواسشان هست؛ من هم تأکید میکنم؛ هم به مسئولین قوه‌ى مجریه، هم به مسئولین قوه‌ى مقننه، هم به مسئولین قوه‌ى قضائیه، که مراقب باشند بدخواهان و دشمنان با توطئه‌ى خود نتوانند این آرامشى را که در سطح کشور وجود دارد - که نشانه‌ى بزرگترین اقتدار این ملت است، که میتواند همه‌ى خیرات را به طرف آنها جلب کند - به هم بزنند... نگذارند تلاطم به وجود بیاید. گاهى یک حرف، گاهى یک عمل نسنجیده، گاهى یک اقدام نابجا، موجب تلاطم در محیط سیاسى میشود؛ باید خیلى مراقب باشند.»

این هشدار ولی فقیه بود که باید مراقب بود و هوشیار، چراکه نگاه عمیق و وسیع ایشان خطر را می بیند و برای پیشگیری همه را دعوت به حضور می فرمایند.

کُد هایی مهمی موجود است:

1-    دستگیری فائزه هاشمی پس از گذشت چندین ماه از تاریخ دادگاه و قرار حکم ضعیف 6 ماه حبس ایشان و البته 8ماه حبس سعید تاجیک که این منطقی بود به اندازه گناهش ولیک 6ماه...!!!

2-    بازگشتن مهدی هاشمی پس از 3سال! و نه به دستور مراجع قضایی (چنانکه آقای اژه ای گفته بودند پیشنهاد میکنم مهدی نیاید!) بلکه به قول آقای شریعتمداریِ کیهان به درخواست پدر (آیت الله هاشمی رفسنجانی) می آید تا رمز چراغ جادو شود برای «زنده شدن هاشمی پدر» و به حاشیه رفتن تمام اتهامات و به نوعی تطهیر پدر. چنانچه هفته نامه پرتو متعلق به حجه الاسلام قاسم روانبخش در ایام بازگشت مهدی هاشمی با تیتر «بزرگانی که برای حفظ انقلاب اسلامی، فرزندانشان را دادگاهی کردند.»، راه بازگشت و زنده شدن هاشمی را بیان می کند و از هاشمی درخواست می کند که چونان بزرگان انقلاب رفتار کند. شریعتمداری هم همینگونه در سرمقاله کیهان خود با خوشحالی می نویسد: «بر اساس یک خبر موثق، بازگشت مهدی هاشمی به درخواست شخص آیت الله هاشمی رفسنجانی و با اطلاع از بازداشت و محاکمه وی صورت گرفته است!!!» و در ادامه جناب هاشمی را  با آیت الله محمدی گیلانی و آیت الله مشکینی و خزعلی مقایسه می کند.

و اینگونه حزب اللهی های ما که چشم همه را کور کرده اند غول چراغ جادو را بیرون می آورند و زنده می کنند.

هاشمی زنده شو

3-    بازداشت جوانفکر به طریقی عجولانه در زمان سخنرانی احمدی نژاد در تریبون استراتژیک سازمان ملل و تحت شعاع قرار گرفتن سخنرانی ایشان در سازمان ملل

4-    زبان باز کردن محسن هاشمی، فاطمه هاشمی، عفت مرعشی، محمد هاشمی و یاسر هاشمی؛ آن هم پس از سه سالی که مجبور به سکوت بودند (و مجوز سخن گفتن و مظلوم نمایی را با بازگشت مهدی هاشمی گرفتند.)

فاطمه هاشمی رفسنجانی در مصاحبه با روزنامه آرمان روابط عمومی با انتقاد از قوه قضائیه می گوید: «متأسفانه قوه قضائیه به مظالمی(!) که بر ما می‌رود، رسیدگی نمی‌کند و دادگاه مهدی باید علنی باشد تا مردم در جریان قرار بگیرند. فاطمه با اشاره به انتقاد اصلاح‌طلبان از پدرش مبنی بر سکوت و محافظه‌کاری گفت: خانواده ما بیشتر از دیگر مسئولان به مردم(!) نزدیک بوده است و سخنانی که هاشمی در نماز جمعه بیان کرد را هیچ‌یک از اصلاح‌طلبان بیان نکرده‌اند!»

و بلافاصله در مصاحبه ای دیگر فاطمه هاشمی در گفت‌وگو با روزنامه فایننشیال تایمز مدعی می شود: «وضعیت اقتصادی ایران آن قدر نگران‌کننده است که شاید نیاز به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری پیش از موعد باشد!» فایننشیال تایمز می‌نویسد: «این در حالی است که دختر 52 ساله اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس‌جمهوری پیشین ایران و مخالف اصلی «محمود احمدی‌نژاد» قوی‌ترین انتقادات خود را متوجه دولت احمدی‌نژاد کرده و می‌گوید: «هرچقدر زودتر جلوی اشتباهات گرفته شود، بهتر است. خواه این کار از طریق تغییر احمدی‌نژاد یا با اصلاح وی باشد!» وی برگزاری انتخابات پیش از موعد ریاست جمهوری یازدهم را یک گزینه ممکن می‌داند و دست به دامان مجلس می شود و می‌گوید: «این مسئله به مجلس بستگی دارد! فایننشیال تایمز در ادامه یادآور می‌شود: خانم هاشمی هیچ نقش سیاسی در ایران ندارد و اگرچه تأکید می‌کند که از طرف پدرش سخن نمی‌گوید، اما صحبت‌های وی احتمالاً به عنوان بیان مواضع آقای رفسنجانی تلقی می‌گردد!» که البته باید گفت طرح تغییر احمدی نژاد مدتی است به دستور خانواده هاشمی در مجلس به دست توکلی و یاران اصولگرایش کلید خورده است. 

5-    سخنرانی ها و مصاحبه های بسیار فشرده و پر تعداد آقای اکبر هاشمی رفسنجانی و مطرح شدن ایشان به عنوان «مردِ روزهای سخت» و «مردِ بحران» و «منجی» وضعیت این روزهایی که به قول اصولگرا و اصلاح طلب و ضد نظام مقصرش احمدی نژاد است. به طوری که همه «یاران هاشمی» که در طی 3سال گذشته سکوت کرده بودند و حتی خود را دشمن هاشمی می نامیدند به میدان می آیند و با ندای «هاشمی برگرد!» برای زنده کردن هاشمی ترانه می سرایند به طوری که بعضی از خطبای نماز جمعه به تمجیدهایی که در نماز جمعه چند هفته گذشته خود کرده اند مورد شماتت و اعتراض مردم قرار می گیرند.

و بیدار شدن «طرح دولت وحدت ملی» که سابقه طولانی در فضای سیاسی کشور دارد و در سال های گذشته به منظور کاهش قدرت رهبری در جامعه مطرح می شد و این روزها توسط خود هاشمی که مبدع آن است دوباره زنده شده و در بین سیاسیون رواج یافته!

هاشمی در گفت‌وگو با روزنامه آرمان روابط عمومی ضمن انتقاد از وضعیت موجود تأکید کرده بود که: «باید به همان مسیر قبل، مسیری که از اول بودیم، برگردیم! پایگاه اطلاع‌رسانی وی نیز طی هفته گذشته به صراحت اعلام کرد نباید زمان را تا انتخابات ریاست جمهوری تلف کنیم و باید تا قبل از آن هاشمی را به عنوان مرد اول اجرایی کشور منصوب نماییم!»

در این میان علی لاریجانی به حمایت از هاشمی و طرح دولت وحدت ملی ایشان می گوید: « خیلی مهم است که از ظرفیت‌های کشور استفاده شود، افرادی که چارچوب قانون اساسی و انقلاب اسلامی را قبول دارند باید از ظرفیت‌شان در ابعاد مختلف استفاده کرد.» و طرح دولت وحدت ملی هاشمی را تلویحاً راه نجات معرفی می نماید.

محمدرضا باهنر، مرد لابی مجلس نیز برخورد هاشمی رفسنجانی درخصوص با فرزندانش خوب و قابل تقدیر می خواند و می گوید: « همانطور که فردی نباید از یک خانواده مشهور سوءاستفاده کند، فردی هم نباید به دلیل این که عضو فلان خانواده مشهور است، مورد ظلم واقع شود!»

6-     پیش کشیدن طرح استیضاح وزرا و در ادامه تشدید دعوای همیشگی مجلسِ آقای لاریجانی با دولتِ احمدی نژاد در ماه های آخر دولت، با توجه با مخالفت های شدید رهبری

7-    پیش کشیدن طرح استیضاح و یا مجبور به استعفا کردن رئیس جمهور به دست برخی مجلسیان اصولگرا مثل توکلی و مطهری و عادی سازی عبارت «دولت دزد است» در فضای سیاسی جامعه به طوری که هر روز در نطق های مجلس بارها این عبارت شنیده می شود و گوش ها عادت داده می شوند.

8-    حملات شدید به رئیس جمهور به دست افراد منصب داری مثل علی لاریجانی (رابین هود خواندن احمدی نژاد)

9-    حمله برنامه ریزی شده خطبای جمعه برخی شهرها به رئیس جمهور مبنی بر نالایقی ایشان، با وجود سخنان بی سابقه مقام معظم رهبری در مورد دولت. و حمایت تلویحی خطیبان برخی شهرها مثل شهر اصفهان از هاشمی که اعتراض مردم را برانگیخت. (امام جمعه اصفهان میگوید: احمدی نژاد مردم را نادان و هالو فرض کرده! امام جمعه مشهد خطاب به مسئولان دولتی می گوید: مردم فرافکنی را نمی پذیرند و اگر کاری نکنید خیانت کرده اید و وارد عرصه نشوید حکم منافق دارید! خطیب نمازجمعه خرم آباد: تقصیر تحریم نیست، دولت بی تدبیر است!        امام جمعه قم: استبداد رای مسئولان دولت عامل گرانی است! امام جمعه زنجان: اقتصاد مقاومتی برنامه می خواهد، نه خانه نشینی!

10-    طولانی شدن بیش از حد دستگیری اخلالگران اقتصادی در بازار ارز و طلا، با وجود اینکه احمدی نژاد از 5ماه پیش به کرّات اخطار و هشدار پیرامون تعجیل در این دستگیری ها داده بودند.

11-    حملات شدید رسانه ای سایت ها و روزنامه های اصولگرا و اصلاح طلب

 

و همه ی این حرکات مقدمات و پیش زمینه های بزرگترین فتنه تاریخ انقلاب را ندا می دهد. فتنه ای که در آن بایستی ابتدا احمدی نژادی که پُرکار ترین دولت را داشته به عنوان منفور ترین فرد نظام معرفی شود و حمایت مردمی از ایشان تبدیل به ننگ عمومی گردد و به کنار فرستاده شود؛ تنها به این دلیل که به قول رهبری رِیل قطار انقلاب و حتی لوکوموتیو قطار انقلاب در زمان ایشان ساخته و راه اندازی شده و اینکه ایشان معادلات سیاسی و اقتصادی کشور را از سال 84تغییر داده است.

امت حزب الله همیشه زنده بوده است. این روزها که فضای بعضی از خواص سیاسی کشور اعم از برخی نمایندگان مردم در مجلس و برخی خطیبان نماز جمعه و برخی از عناصر نیروهای مسلح در اوج بی بصیرتی است باید به فرمان رهبری که دیروز در سخنان خود مردم را دعوت به هوشیاری نمودند حاضر در صحنه بود چراکه فتنه 92 چند مدتی است با رمز «هاشمی» آغاز گشته است. هاشمی همیشه خوب مهره می چیند و با مهره هایش هر چند اندک باشند خوب بازی می کند و تبحر ویژه این سیاستمدار بزرگ در بازی با مهره های مخالف به نفع خود است، چراکه امروز هستند کسانی که در ظاهر و حتی در باطن مخالف شخصیت هاشمی و اهداف او هستند ولیک به خاطر نداشتن دید وسیع ناخواسته در زمین هاشمی بازی می کنند و پازل ایشان را تکمیل می سازند.

مردم و جوانان باید این بحران در خواص را جبران سازند و با ایجاد جلسات بحث و تحلیل سیاسی، عموم جامعه را به پختگی و آمادگی لازم برای 3ماه دیگر که اوج درگیری ها آغاز می شود مهیا سازند. به امید آنکه چونان گذشته از این سد بزرگ نیز عبور نمائیم و بدانیم که با عبور از هر مشکلی کشور بسیار قوی تر و متحد تر خواهد شد و مکر دشمن همیشه به خودش باز خواهد گشت.

 سفر پر خطری در راه است، جدی بگیریم و هرکس با جان و دل وظیفه اش را در این مسیر سختِ پیش رو انجام دهد... سال 88، اوضاع آنقدر خطرناک شده بود که برخی از مراجع بصیر در جواب استفتاء دانشجویان و برخی کارمندان فرموده بودند: «حفظ نظام اوجب واجبات است و در این وهله رها کردن درس و کسب و کار جایز است.» پس مراقب باشیم امروز که رهبرمان اینقدر زود هشدار داده اند در خواب فرو نرفته باشیم تا نخواهیم چونان 88 آن همه هزینه متقبل شویم.

التماس دعا

....................................................................................................................

پی نوشت:

کامنت یکی از خوانندگان «یه دانشجو از مرکز ایران...»:

سلام یعنی شما اوضاع اقتصاد الان را قبول دارید؟توکلی کجای حرفاش دروغه؟در مورد مشایی با سند حرف زده؟اوضاع اقتصادی هم که معلومه       تازه به نظرم خیلی در مورد هاشمی نباید جوسازی کرد چون فکر نمیکنم مردم درباره ی این خانواده اشتباه کنن! راستی در مورد این کههر روز دارن به احمدی نژاد در مجلس میگن دزد سند ارائه بدین. تشکر.

 پاسخ کامنت «یه دانشجو از مرکز ایران...»:

 سلام

 من از اوضاع اقتصادی دفاع نکردم... اوضاع اقتصادی معلول داخلی و خارجی دارد که محکم به هم تنیده اند برای یک هدف... دشمن پس از شکست نظامی و شکست سیاسی در سالهای اخیر رو به جنگ اقتصادی آورده و این کاملاً روشن است و تمام توان خود را گذاشته چون فرصت آخر است. ولیک سربازانش امروز نه بیرون مرزها بلکه داخلی اند. عده ای نیز به جهت منافع سیاسی و قدرت خویش ناخواسته در دام این بازی گرفتارند و میخواهند برای کم کردن قدرت و اعتبار احمدی نژاد بین خواص و عوام هرکاری بکنند تا او را بد نام کرده باشند و خود را جای او بنشانند که این افراد خود مشخص اند چه کسانی هستند.

 زمان بالارفتن قیمت مرغ عده ای در بیابانهای ارومیه مرغ معدوم میکردند، مرغ سالم به جای رفتن به بازار دفن میشد! در قم به طریقی دیگر این اتفاق می افتاد! در اصفهان و جاهای دیگر همینطور... فقط و فقط برای بد نام کردن دولت... جالب بود که متضرر اصلی دولت بود چونکه برای بهبود اوضاع مجبور شد با مرغداری ها تفاهم نامه بنویسد که به ازای فروش هر کیلوگرم مرغ، 5کیلوگرم خوراک طیور به مرغداران بدهد! مرغداران هر کیلو خوراک دامی را کیلو2000تومان میفروختند و مرغشان را نیز با 1000تومان ضرر به مردم میدادند و در این میان سود عظیمی کردند و دولت ضرر عظیم. در ماجرای سکه به گزارش بانک مرکزی 3مؤسسه بیشترین سکه را خریدند (ارقام نجومی که بسیار بیشتر از رقم اختلاس بود) بیشترین سکه را شهرداری تهران خرید، سپس بانک مهر (بسیجیان سابق) و سپس بانک قوامین! و تعادل عرضه و تقاضا با این خریدهای عظیم به هم ریخت! پول مردم و بیت المال را سکه خریدند و در ظاهر سودهای خوبی به سپرده های بانکی دادند ولی در باطن علیه مردم به کار بردند... در بازار ارز نیز که بعضی از تخلفات روشن شد که البته بیشتر مباحث نیز امنیتی گشت.

 حال خود قضاوت نمایید...

 مشایی که حدود 2سال پس از دعوت به سکوت رهبری هیچ سخنرانی نکرد... مشایی یک سنگر جلوی احمدی نژاد بود که پس از نابود شدنش به احمدی نژاد برسند... احمدی نژاد خود سنگری برای رهبری بود که ایشان نیز با حملات متعدد دوست و دشمن رو به نابودی است تا به هدف اصلی (هدف اصلی که بیش از بیست سال است هدف بوده) برسند... اگر هوشیار نباشیم شود آنچه نباید میشد...

 توکلی سیستم انگلیسی دارد در سیاست خود و آن را چندسالی که انگلیس بوده خوب یاد گرفته، او لیسانس یک درس علوم زیستی را نیمه رها می کند و با رانت بورس دکترا میگیرد به انگلیس و زودتر از موعد مدرک دکترا اقتصاد میگیرد! روابطش با دانشگاه هاروارد (یک دانشگاه ضد نظام ایران) آنقدر بالاست که ظرف 4ساعت استعلام مدرک کُردان را در میان حیرت همگان به سرعت میگیرد! پرونده های رانت اقتصادی میلیاردی نیز دارد که همگی در دادگاه تایید شده اند... (اینجا و اینجا)صبح ها به رادیو مجلس گوش بدین میتونین نطق های توکلی و بعضی دیگر را که مدام کلمه دزدی و سوءاستفااده دولت از بودجه در آنها هست را بشنوید که البته در روزنامه های اصلاح طلب نیز چاپ میشوند

/ 16 نظر / 78 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سعید

سلام سی یاسی هستم از اصفهان شما رو لینک کردم شما هم منو لینک کنید یاعلی

...

سلام و خسته نباشید تصور میشد مردم ایران از سد فتنه ای به نام هاشمی عبور کرده اند اما گویا این ملت هنوز هم باید با هاشمی و هاشمی ها امتحان پس دهند. اما معتقدم پرونده هاشمی و خانواده اش و تمام کسانی که منتسب به وی هستند برای ملت با بصیرت ایران بسته شده,این خواص هستند که با مواجهه شدن با فتنه های هاشمی در معرض ریزشها قرار گرفته اند.

یه دانشجو از مرکز ایران...

سلام بهتر اینه که به شبهات جواب بدین نه این که نظر رو ثبت نکنین! هنر این نیست که فقط تعریف وتمجید ها رو بدارین.

یه دانشجو از مرکز ایران ...

سلام شاید توکلی بیاد دانشگاه ماداریم پیگیری میکنیم .حتما از مستندات ارائه شده در مورد مدرکشون میپرسیم و دارم تحقیق میکنم که تا حالا تا چه حد حرفا ونوشتهاش چه توی مجلس چه توی الف با سند ومدرک بوده مخصوصا در مورد احمدی نزاد بابت جواب هم تشکر راستی منظور تون رو متوجه نشدم ( سلام <br>

غریبه نیستم

خوبه که هاشمی هست وگرنه!

علی

پاسخ به هتاکان حضرت رسول اکرم (ص) با استناد به کتاب مقدس http://www.nasrtv.com/modules/video/singlefile.php?cid=15&lid=7211

ملیحی

خداوند خیرتان دهد حرف دل ما رازدید ولی بدانید ما ملت ایران وامت امام خامنه ای تمام جریان را می دانیم وجان فشان رهبریم.....

ملیحی

خداوند خیرتان دهد حرف دل ما رازدید ولی بدانید ما ملت ایران وامت امام خامنه ای تمام جریان را می دانیم وجان فشان رهبریم.....

زنده باد ستار

مطالبت يه مشت چرند بودند بدونين كه جوونايي مثه من هستن كه نميذارن ماه هميشه پشته ابر بمونه...زنده باد آزادي و ننگ بر آخوندزاد ها

علی

سلام خیلی سطحی است اگر فکر کنیم فتنه 92 از سوی هاشمی کلید بخورد. البته هاشمی یکی از پازل های بازی جریان انحرافی خواهد بود و فتنه 92 به نظر فتنه خوارج باشد. لاحکم الا لله شما نیز بهتر از موشکافانه به سخنان اطرافیان رئیس جمهور بپردازید و ببینید که هاشمی بواسطه همین سخنان به عرصه انتخابات ورود می‌کند و همین امر پازل چیده شده جریان انحرافی است. سطحی است اگر فکر کنیم گرانی ها دست بیرون از دولت است چرا که رئیس اجرایی دولت است و به راحتی می تواند آن را کنترل کند. مراجعه کنید به نظر اقتصاددان های معتبر نه معاند احمدی نژاد به این واقعیت پی خواهید برد.