با مردم مرده پرست کاری ندارم...

افسوس میخورم که مردم ایران مرده پرستند و هنوز قدر این جمعیت را نشناخته اند، البته بعد از محو ما خواهند فهمید، که بوده ایم و چه می خواسته ایم. اکنون منتظرند روزگاری را ببینند که از جمعیت ما اثری در میان نباشد اما وقتی از افکار و انتظاراتشان نتایج تلخ مشاهده کردند آن وقت است که ندامت حاصل خواهند نمود و قدر و منزلت ما را خواهند یافت.

بخشی از آخرین نامه میرزا کوچک خان جنگلی پیش از شهادت به یکی از دوستانش
چاپ دوم کتاب ((سردار شهید جنگل در گذر ایّام)) اثر میثم عبداللهی - صفحه 96

انشاءالله چهره او بیشتر در بین مردم ما، جوان‌های ما، شناخته شود. ایشان یک واحد مینیاتوری از نظام اسلامی، جمهوری اسلامی را در رشت و همان محدوده خاص خودش به وجود آورده.
پیام رهبر به کنگره

اینارو گفتم که به این برسم... انگار مردم ایران هنوز هم مرده پرستند،احمدی نژاد دلاور رو به خاطر یک سال و نیم سختی ناشی از تحریم که به خاطر نالایقی و خیانت سعید جلیلی بود راحت فراموش کردند. کی میشه بزرگ بشیم و بفهمیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه زمانی یادمه توی دانشگاه برای انتخابات 88 شبانه روز و 24ساعته با بچه ها و مردم بحث می کردم در مورد احمدی عزیز، شب و روز نداشتم. حدود 9تا ختم قرآن برای ایشون گرفتم توی یه مدت خیلی کم! ولی الان حاضر نیستم حتی یک کلمه در مورد این بزرگمرد با یکی از مردم کوچه و بازار صحبت کنم، شأن دکتر احمدی نژاد خیلی بالاتره توی قلبو دل من که بخوام خرجش کنم برای هر کس و ناکسی... مردم به مرده پرستی عادت دارند


/ 2 نظر / 103 بازدید
بهاری (مبشر بهاران)

سلم خوب گفتید... من هم همین حسو پیدا کرده ام! دیگه با هر کس و ناکسی بحثم نمیاد! آخه آدم مگه واسه برره ای جماعت که یک چیز واضح رو میبینن ولی باز به ما میگن "تو هیییییچی نوفهمی" برهان میاره؟! با خودم فکر میکنم این همه براشون توضیح دادیم چه توقعی داشتیم ازشون ؟!! اگه اون موقعها می دونستم روزی میرسه که با "دیدن حقایق" هم اونها رو " تو روز روشن" و "توی چشممون با پررویی تمام!" و تازه گاهی "برخلاف ادعاهای دیروزشون" انکار میکنن....شاید اینقدر انرژی نمی ذاشتم... هرچند اون بحث ها برای اتمام حجت لازم بود.... الهی به امید تو... اللهم عجل لولیک الفرج...

...

چی کار میشه کرد تا بوده همین بوده فقط یک مثال نقض بیارید