حذف نقل قول رهبری در رسانه معلوم الحال سپاه

دیروز سیدعزت الله ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما در همایش امنیت پایدار که به همت دانشگاه امام حسین (ع) برگزار شده بود به سخنرانی پرداخت که در جای خود نکات کلیدی را در بر داشت.

ایشان غالباً در پی ماجراها و هتک حرمت های علیه تیم دولت جزء همراهان جریان راست بوده اند و یا حداقل در طی این مدت سکوت اختیار کرده و با بی توجهی به رعایت نشدن انصاف سیاسی و رسانه ای از کنار این موضوع عبور می کردند و حتی در رسانه ملی تحت امر خود نیز بارها از مرز انصاف عدول کرده بودند ولیک در همایش امنیت پایدار با شجاعت تمام به عنوان اولین فرد شاخص به رعایت انصاف در امر دولت پرداختند و نکات مهمی را در این مقام متذکر شدند که سبب نارضایتی شدید هم پالکی های ایشان شد.

ضرغامی در همایش امنیت پایدار:

1- لازمه حمایت از دولت آن است که در داخل کشور سیاه نمایی نشود.

2-  فلسفه ظهور حضرت امام زمان (عج) دمیدن روح امید در جامعه است پس بر این اساس ما باید هر گونه سیاه نمایی و تخریب را در کشور کنار بگذاریم.

3-  مقام معظم رهبری بارها در مورد دولت دستور داده اند که دولت باید تقویت شود زیرا امروز ما جنگ اقتصادی داریم و دشمنان ما به دنبال اعمال تحریم های فلج کننده علیه کشورمان هستند.

4-  از سوی دیگر اگر اشکالاتی در دولتمردان و نظام دیده می شود باید در جای دیگر نقد عالمانه شود و به گونه ای در این زمینه اقدام گردد تا زمینه سوء استفاده دشمن فراهم نشود.

5-  امنیتی کردن اموری که امنیتی نیستند، امنیت پایدار در جامعه را از بین می برد.

6- همه تلاش دشمن این است که مردم را ناامید و مایوس کند و آینده مردم را سیاه جلوه دهد که این بزرگترین تهدید برای جامعه است.

7- تلاش دشمن این است که نشان دهد مردم امیدی به آینده ندارند، مأیوس هستند به همین دلیل هرگونه سیاه‌نمایی و تخریب که به اسم انتقاد و دفاع از مردم و حتی برای اعتمادسازی صورت می‌گیرد، امری نادرست است.

8-  برخی می‌گویند دولت را نباید مثل سابق تعریف کرد و یا وقتی خدمات دولت را می‌گوییم، حرف‌هایی به ما می‌زنند در حالی که باید به مردم امید دهیم و خدمات دولت گفته شود.

9- و البته تعبیری زیبا از اجلاس 1+5 در بغداد: دبیر شورای عالی امنیت ملی در خصوص موضوع هسته ای صلح آمیز جمهوری اسلامی ایران در سوم خرداد و سالروز حماسه خرمشهر، در کاخ صدام با نمایندگان دنیا مذاکره و به آنان یادآوری کرد که ملت ایران با قدرت خرمشهر را آزاد کردند و آنان باید از سرنوشت صدام عبرت بگیرند.

که بیان این نکات و آن هم در حضور جمعی از فرماندهان نیروهای مسلح، اساتید و نخبگان شجاعت بالایی را می خواست، نکاتی که خبرگزاری تمامیت خواه فارس که سوء سابقه اش بر همه روشن است با بی عدالتی از بیان کامل آن خودداری نمود چراکه طعم شکست را برایشان ارمغان داشت.

و جالب اینجاست که این خبرگزاری منتسب به خود سپاه از نقل قول مقام معظم رهبری نیز خودداری نمود و در بی اخلاقی تمام به این خیانت رسانه ای پرداخت که می توانید در اینجا متن خبر فارس را بخوانید.

و اصل سخنرانی را نیز در اینجا بخوانید.

/ 4 نظر / 28 بازدید
ایلیا عرشیا

سلام خدا لعنت کنه هر کس در هر لباسی و در هر ارگانی که به رهبری خیانت میکنه

با سلام

نمیدونم چرا بعضی ها دم از حمایت از رهبری میزنند ولی پای عمل که به میان میاد به دلخواه خودشون رفتار میکنند قضیه ی اون ادمایی هست که وقتی ایت الله بروجردی بهشون میفرمایند قمه زنی حرامه میگن ما در 364 روز سال ، مقلد شما هستیم ، ولی در یک روز ( روز عاشورا) مقلد شما نیستیم من نمیدونم دلیل این جور رفتار ها که متاسفانه قشر دانشجو نیز از ان مستثنی نیست چیه! ممنون از مطالب مفیدتون یا حق

جنگلی

شاید میان این همه"نامردی"باید شیطان را بستایم که "دروغ" نگفت،جهنم را به جان خرید اما "تظاهر" به دوست داشتن آدم نکرد

سهیل ق

دورویی بدترین انگلی است که در این جامعه پرورش پیدا کرده