مطلب موهنی علیه استاد شریف زاده که از سایت رجانیوز حذف شد کدام بود؟؟؟

همیشه نیکوترین سخن در کشور از آن یک نفر بوده و بس:

« اگر به نام انقلابیگرى، به نام عدالت‌ خواهى، به برادران خودمان ، به مردم مؤمن، به کسانى که از لحاظ فکرى با ما مخالفند، اما میدانیم که به اصل نظام اعتقاد دارند، به اسلام اعتقاد دارند، اهانت کردیم، آنها را مورد ایذاء و آزار قرار دادیم، از خط امام منحرف شده‌ایم. اگر بخواهیم به نام انقلابیگرى و رفتار انقلابى، امنیت را از بخشى از مردم جامعه و کشورمان سلب کنیم، از خط امام منحرف شده‌ایم. در کشور آراء و عقاید مختلفى وجود دارد. اگر چنانچه یک عنوان مجرمانه‌اى بر یک حرکتى، بر یک حرفى منطبق شود، این عنوان مجرمانه البته قابل تعقیب است؛ دستگاه‌هاى موظف باید تعقیب کنند و میکنند؛ اما اگر عنوان مجرمانه‌اى نباشد، کسى است که نمیخواهد براندازى کند، نمیخواهد خیانت کند، نمیخواهد دستور دشمن را در کشور اجرا کند، اما با سلیقه‌ى سیاسى ما، با مذاق سیاسى ما مخالف است، ما نمیتوانیم امنیت را از او دریغ بداریم، عدالت را دریغ بداریم ... مبادا خیال کنید تقوا این است که انسان مخالف خودش را زیر پا له کند؛ نه، عدالت ورزیدن با تقوا موافق است. »

هفته پیش استاد بهمن شریف زاده در  مصاحبه اختصاصی در روزنامه شرق داشتند و به بیان مطالبی تحت عنوان نحوه عرضه ی دین و کمی ها و کاستی های جامعه فعلی اسلامی در این موضوع پرداختند که در مقام نظر و اندیشه بسیار خوش می نمود و نگاهی ژرف را برای وجود جامعه اسلامی نشان می داد که مفصل آن را می توانید در لینک زیر بخوانید:

مصاحبه حجة الاسلام شریف زاده در روزنامه شرق

ولیک پس از این مصاحبه شاهد آن بودیم که برخی زشت تر از گذشته طریق اتهام و ناسزاگویی را در پیش گرفتند و بر گفتمان آزاد اندیشی امام خامنه ای به صورتی صریح و روشن هجوم آوردند.

در این بین سایت رجانیوز که صاحبان آن همواره خود را شاگردان معنوی استاد آیت الله مصباح می دانند پس از درج چند مطلب در تخریب شخصیتی حجه السلام شریف زاده در اقدامی واقعاً زشت و دور از کوچک ترین نشانه هایی از انسانیت و اخلاق به انتشار مطلبی موهن علیه این استاد ارجمند حوزه پرداخت که اعتراض شدید کاربران خود را همراه داشت. چنانچه به جهت حجم انبوه کامنت های اعتراضی مخاطبین خود مجبور به حذف مطلب از ورودی سایت پس از یک روز شد. و ایکاش جدایی از مقام ادعا این افراد در مقام عمل نیز شاگردی آیت الله مصباح را نیز می کردند.

اینجا ببینید:

آموزش زندگی بهتر با تجربه زنده به گور شدن توسط مرید مشایی(در رجا نیوز)

و البته سایت های دیگری از این قسم نیز چون صراط نیوز و خبرگزاری دروغ پرداز فارس به بازنشر این مطلب پرداختند که لینک این مطلبی که خشم کاربران رجا را در پی داشت و به نشان ترس حذف گشته بود را می توانید به صورت کامل اینجا بخوانید:

آموزش زندگی بهتر با تجربه زنده به گور شدن توسط مرید مشایی(در صراط نیوز)

و البته قرار گرفتن چنین مطالبی پیروزی دومی است برای اندیشه هایی که وحشت را در دل بیماردلان فرو برده است. مطالبی که گمشده اند در جامعه اسلامی و طرف مقابل را در بهت و وحشت صرفاً به فحاشی وا میدارند و این نشان درماندگی این قبیله می باشد.

و پس از آن جمعی کثیری از شاگردان کلاس های استاد شریف زاده طی شکوائیه ای به صورت جمعی خواستار رسیدگی هرچه سریعتر به اتهامات توهین آمیز برخی سایت ها علیه کلاس های استاد شدند.

این بیانیه را اینجا بخوانید:

شاگردان استاد شریف زاده اعاده حیثیت کردند

البته ناگفته نماند پس از این مصاحبه حجه الاسلام شریف زاده در تریبون مقدس نماز جمعه شهر قم توسط وزیر اخراجی و بد سابقه آقای صفار هرندی «فاسد» خطاب گشتند و اوج منطق این قبیله را در چنین جایگاه مقدسی نشان دادند.

و همچنین دو روز پس از این ماجرا ایشان به دادسرای ویژه روحانیت احضار شدند و پس از ساعتی پاسخگویی با احترام و عذرخواهی بازپرس خارج شدند.

ناگفته نماند که حجت الاسلام بهمن شریف زاده 10سال مدیریت حوزه های علمیه مروی تهران را بر عهده داشته اند و بیش از دو دهه بر مسند استادی فلسفه، عرفان ، فقه و اصول نشسته و پنج سال سردبیری نشریه استراتژیک کتاب نقد را بر عهده داشته اند و هم اکنون سردبیر بخش عربی روزنامه الوفاق می باشند.

/ 5 نظر / 57 بازدید
یک سئوال

چرا وقتی رهبر در نامه ی خود به رئیس جمهور لفظ جناب را برای اقای مشایی انگونه به کار میبرند که این نشانه عدم قبول او از طرف رهبری است شما از او دفاع میکنید(جدای از دفاع از رئیس جمهور و اینکه هدف از تخریب مشایی رئیس جمهور است)؟

ilia.naraghi

سلام میلاد سید و سالار شهیدان ، حضرت اباعبدالله الحسین و میلاد حضرت قمر بنی هاشم ، ابالفضل العباس (ع) بزرگ جانباز و علمدار دشت کربلا ، یل ام البنین ، اسوه عاشقی و دلدادگی و میلاد سید الساجدین امام العارفین زین العابدین (ع) بر همه عاشقان و شیفتگان این بزرگواران مبارک باد. به ما هم سر بزنید.

مهندس A

ملاک وضع فعلی افراد است نه اینکه یارو 10 سال سابقه مدیریت داشته! اگه مردی نظرات من رو تایید کن که همیشه چون جوابی نداری سانسور میکنی چرا حرفهای مخالفتون رو نمی خواید بشنوید یه کم مرد باشید!

مهندس A

با توجه به پست های قبلی تون اگه بخوام توجیه کنم قطعا یاسین تو گوش ... خوندن خواهد بود در ضمن قبلا نظر گذاشته بودم و تایید نکردید و در مورد این پست تون این طوری بوده! جالبه همتون از یه آبشخور تامین میشید که مطالبتون حتی کلامتون عین همه، براتون متاسفم .

سعیدی

سلام به روزم با: ماموریت ویژه خبرگزاری فارس و رسانه های جریان تزویر، تکفیر و تحجر افشا شد+ سند http://saeedicyber.persianblog.ir/post/291