صرفا جهت یادآوری...

به نقل از پلاس# دیشب یکی از اقواممون که در خیابان طبرسی (منتهی به حرم) مسافرخانه ای دارد، می گفت پیرزنی از یزد برای زیارت چندی پیش آمد مسافرخونه ما.
پیرزن میگفته که قبل پرداخت یارانه ها، نتونسته بود بیاد مشهد برای زیارت و الان بواسطه گرفتن یارانه، علاوه بر استفاده از آن در عرصه های دیگه زندگی، باعث شده سالی یکبار هم بتونه بیاد حرم امام رضا (علیه السلام)
این قوممون خیلی حزب اللهی و سبزواری است و برادرش هم توسط منافقین ابتدای انقلاب ترور و به شهادت رسیده است.
امشب استاد روح می گفت که اونهایی که تا خرخره خوردن زمان اجرای این طرح هدفمندی می گفتن که این کار توزیع فقره !!!

 

/ 7 نظر / 49 بازدید
سلام

بی انصافی مردم و یه عده مثلا مسئول واقعا ناراحت کننده هست. من از اول آقای احمدی نژاد رو با تمام وجود پذیرفتم و هر چند یه مدت جاده خاکی میزدو اشتباهاتی داشت ،اما خدماتش رو فراموش نمیکنم، واقعا برام جای تعجب هست که مردمی که قبل از دوره ی ایشون همچین رفاهی رو نداشتند و الان تقریبا میشه گفت همه نسبت به قبل خیلی وضعیتشون بهتر شده که(البته یاری خدا بود)، چطور اینقدر راحت همه چیز رو فراموش میکنند. اینارو که دارم مینویسم با نهایت عصبانیت دارم میگم. والعاقبة للمتقین.

مهر ماندگار

فدات بشم دکتر که چه آرزوهایی رو برآورده کردی. حتی هنوز هم میکنی. که یکیش در مورد خود من بود که چند روز پیش دکتر عزیزم آرزومو برآورده کرد. هر چند که دکتر هم هر آنچه کرد به اذن الهی و مدد آقا امام زمان بود و هست. آنقدر خوب بودی و هستی که همه عاشقانه دوستت دارند دکتر احمدی نژاد عزیزتر از جانم...

مشهد ثامن

سلام بنده هفته پیش رفتم روستا های اطراف گناباد. اکثر روستایی ها همه نا امید هستن! که اینها میخواهند یارانه ها را قطع کنند؟ و به جاش سبد کالای بدهند.

یار دلدار

یعنی شوما میفرمایی توزیع فقر نبود؟ مگه نمیدونی از رانت پولدارها کم کردن و به صاحبان این انقلاب دادن میشه توزیع فقر ؟ بابا یکم فکر کن احمدی نژاد اشتباهی بود واقعا بدرد ریاست جمهوری نمیخورد چون محمود فقط خادم بود و خدمت میکرد ؛

سلام

منظورم از جاده خاکی خروج از مسیر ولایت و اسلام که نبود! منظور همون اشتباهات بود... یاعلی.

بچه دهاتي

آي با اين عكس ها حال مي كنم ؛‌دمت گرم . دكتر ما شيييييره!

اسد

ابزار دست شما درعین بی خردی فقط عوام فریبی و مسضعف فریبی هست