یادش به خیر... هوگو چاوز تو برادر انقلابی و عزیز من هم هستی...

امروز قراره با بچه های هیئتی (منتظران بهار (عج) ) و غیر هیئتی  بریم سفارت ونزوئلا برای گرامیداشت و اعلام همبستگی با مردم انقلابی ونزئولا... میدونم اونجا خیلی از خاطراتم با دکتر احمدی نژاد عزیز زنده میشه... خاطراتی که فقط باید برایشان گفت: یادش به خیر...

1. متن سخنان هوگو چاوز در مورد امام زمان(عج) در شبکه دولتی ونزوئلا (در حضور محمود عباس):

 "برای ما مسیحیان واقعی، قدس، سرزمین مقدس است. … دو سه روز پیش که با احمدی نژاد، مرور می کردیم، همانگونه که آموزه های قرآنی می گوید؛ اینها برخواهند گشت!”

“یک روز عیسی در حالیکه دست مهدی؛ امام دوازدهم را گرفته است می آید، و در آن روز، صلح همه جهان را فراخواهد گرفت.”

“ما به مهدی و عیسی می گوییم زود بیایید! زود بیایید! بیایند” (بغض چاوز) سریع بیایند! (تشویق حضار)

“به راستی چه خطراتی این دنیا را فرا گرفته است! ان شاء الله دنیای جدید متولد شود! امروز تمام دشمنان زمان ها و مکان ها در نوار غزه جمع شده اند. من اعتقاد دارم که ختم تمام جنگهای تاریخ و زمان و زمین، همین جنگی است که در نوار غزه است. ما برای صلح در فلسطین می جنگیم؛ جنگیدن برای فلسطین، به نفع ما و همه مردم آمریکای لاتین است.”

برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید

2. رئیس جمهور ونزوئلا با اشاره به دیدار خود با رهبر معظم انقلاب در 15 شهریور 88 گفته بود: امام خامنه‌‌ای به ما گفت تا زمانی که شما ۲ رئیس جمهور(چاوز و احمدی نژاد) از اعماق دل با هم متحد باشید و اقدامات عدالت‌طلبانه را پیگیری کنید خیلی زود حضرت مهدی (عج) و حضرت مسیح ظهور خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: ما باید تلاش کنیم که آنها ظهور کنند و دنیایی مملو از عدالت داشته باشیم.

 

3. شهریور سال 88 که هوگوچاوز به ایران سفر کرده بود، به همراه احمدی‌نژاد عازم حرم امام رضا(ع) شد و در جریان نشست خبری مشترک با همتای ایرانی خود که در تالار آئینه حرم مطهر امام رضا (ع) برگزار شد، در بخشی از سخنانش مطالبی درباره ظهور حضرت مسیح و امام زمان(عج) بیان کرد که اکنون پس از درگذشت رئیس‌جمهور ونزوئلا شاید بازخوانی سخنان آن شب، خالی از لطف نباشد.

 چاوز در نشست خبری مشترک با احمدی‌نژاد با اشاره به حضور خود در حرم امام رضا (ع) گفت: واقعاً مردم ایران و مردم مشهد توجه بسیار زیادی به خدا دارند و میلیون‌ها زائر بر اساس ایمان قلبی خود به زیارت امام رضا (ع)‌ می‌آیند.

وی افزود: مقبره‌ای که امروز به همراه آقای احمدی‌نژاد افتخار زیارت آن را داشتم مکانی بسیار مقدس است که من به عنوان یک مسیحی این تقدس را به خوبی دریافت کردم.

چاوز با بیان اینکه احساس قلبی خود را نثار امام رضا (ع) می‌کنم تصریح کرد: می‌دانم که احساس مثبتی در همین راستا بود؛ مسیح دوباره زنده خواهد شد و روزی به همراه حضرت مهدی (عج) قدرت را در دست خواهند گرفت.

4. همه دنیا یاد این بزرگ مرد را به نیکی یاد کردند، ولی صبح امروز رادیو در ویژه خبری اش بسیار عامیانه و زشت از هوگو چاوز یاد میکرد. قسمتی از متن خبرنگار بی ادب و شاید سیاستمدار رادیو که با این مضمون سخن گفت: هوگو چاوز 14سال رئیس جمهوری کرد تا بالاخره سرطان لگن مجال ریاست جمهوری دوباره به او نداد!!!

 یادش به خیر...

/ 1 نظر / 84 بازدید

یاد روزهای با دکتر عزیز بودن بخیر. چه دلخوشی داشتم. اما الان چی؟ در حسرت یک بار دیدار با دکتر دارم میسوزم..