تولد احمدی نژاد در ماه عقرب مبارک باد

تولد احمدی نژاد در ماه «عقرب» مبارک باد

در کل اعتقادی به مباحث طالع بینی ندارم ولیک به صورت گذرا چشمم به مطلبی در یک سایت نسبتاً معتبر افتاد که محتوایش برایم جالب بود. ششمین روز آبان ماه روز تولد مردی است که به عقیده دوست و بیشتر به عقیده دشمنان، فلسفه حرکتی ایران را متحول نمود.

ماه آبان بر اساس تقسیم بندی صورت های فلکی تقریباً با برج «عقرب» مطابق می شود. چنانچه که در کتب تاریخی و علم نجوم آمده اسامی صورت های فلکی که 12عدد می باشد و «برج» نامیده می شود بدین صورت است: برج جدی، برج دلو، برج حوت، برج حمل، برج ثور، برج جوزا، برج سرطان، برج اسد، برج سنبله، برج میزان، برج عقرب، برج مار افسای و برج کماندار.

متولدین‌ برج عقرب یا همان آبان در تمام‌ «منطقه‌ البروج‌« پر شورترین‌، مقتدرترین‌، پر حرارت‌ترین‌ وپیچیده‌ترین‌ افراد به‌ شمار می‌آیند. حتی‌ زمانی‌ که‌ به‌ ظاهر خونسرد، آرام‌ و خویشتن‌دار می‌رسند، درونشان‌ پر از جوش‌ و خروش‌ و انرژی‌، عاطفه‌ و احساس‌ است‌. درواقع‌ درست‌ مثل‌ آتشفشانی‌ هستند که‌ زیر آبهای‌ آرام‌ قرار دارند و هر لحظه‌ ممکن‌است‌ که‌ فوران‌ کنند.

گهگاهی‌ آن‌ چنان‌ رُک‌ گو می‌شوند که‌ تا آخر عمر دشمنانی‌ خطرناک‌ برای‌ خودشان‌می‌تراشند، چون‌ بیش‌ از حد دقیق‌، موشکاف و عیب‌ جو هستند و اگر از کسی‌خوششان‌ نیاید، تظاهر به‌ دوست‌ داشتن‌ را امری‌ شدیداً دشوار تلقی‌ می‌کنند.

آنها قادرند انرژی‌ فراوان‌ خودشان‌ را به‌ طور سازنده‌ای‌ مهار کنند و اعتماد به‌ نفس‌خودشان‌ را با زیرکی‌ و بلند پروازی‌شان‌ را با بلند همتی‌ و علو طبع‌ تعدیل‌ نمایند، به‌شرط آن‌ که‌ طرف‌ مقابل‌ را دوست‌ داشته‌ باشند...

آنها زمانی‌ که‌ احساس‌ کنند دوستانشان‌ به‌ حالشان‌ مفیدنیستند، به‌ راحتی‌ آنها را کنار می‌گذارند، ولی‌ خودشان‌ به‌ این‌ خصیصه‌ منفی‌ خوب‌آگاهند و بیشتر اوقات‌ با این‌ تمایل‌ می‌جنگند... و متکی به دوست نیستند حتی اگر صفار باشد!

از آنجایی‌ که‌ در کار بسیار جدی‌، مستقل‌ و خویشتن‌ دار هستند می‌توانند جراح‌، دانشمند، قهرمان‌ و سربازانی‌ متهور و دلاور باشند. در کل‌ هر حرفه‌ای‌ که‌ لازمه‌اش‌تحقیق‌، بررسی‌، پژوهش‌ و سر و کله‌ زدن‌ با واقعیات‌ است‌ و در آن‌ سرّی‌ نهفته‌ باشد (مخصوصاً اگر اسرار مگوی افرادی باشد که نیکو ظاهر و نیکو نام و نشان، ولیک بد طینت اند) برایشان‌ جالب‌ و خوشایند است‌، همچنین‌ می‌توانند سخنوران‌، ناطقان‌ و استادانی ‌مجاب‌ گر و متقاعد کننده‌ باشند و به‌ عنوان‌ دیپلمات‌ یا مبلغ‌ مذهبی‌ و عرفانی‌ موفقیت‌کسب‌ نمایند و خودی‌ نشان‌ دهند.

متولدین‌ آبان‌ ماه‌ در عشق‌ و عاشقی‌ بسیار احساساتی‌، عاطفی‌ و فعال‌ هستند. عشق و ارتباط عاشقانه‌ به‌ نظر آنها امری‌ مقدس‌ است‌ و از بعد معنوی‌ به‌ آن‌ می‌نگرند. زمانی‌ که‌ عاشق‌می‌شوند، در خلسه‌ فرو رفته‌ و از خود بی‌خود می‌شوند و فردیت‌ خویش‌ را از یادمی‌برند و یاد جمع و اجتماع و مردم دلشان را می لرزاند و انرژی شان می دهد و تحمل سختی ها را بر آنان آسان می کند.

در ضمن متولدین آبان نیز در تهاجم چونان عقرب اند، همیشه حریفشان را درگیر چنگال هایی می کنند که بی خطر است و از ناحیه ای که انتظارش نمی رود نیش زهرآگین خود را فرو می برند... منتظر باشید

  

علاقمندیهای ماه عقرب: صداقت‌ و حقیقت‌، عوامل‌ پنهان‌ و اسرارآمیز، درگیر بودن‌ در کار،کارهای‌ معنادار و عمیق‌، مجاب‌ گری‌ و برخورداری‌ از قدرت‌ قانع‌ کنندگی‌.

بیزاریهای ماه عقرب: بسنده‌ کردن‌ به‌ اطلاعات‌ سطحی‌ و کم‌ مایه‌، سودجویی‌ و منفعت‌طلبی‌،مشاغل‌ و کارهای‌ موهن‌ و سبک‌، ارتباطات‌ و روابط سطحی‌ و کم‌ مایه‌، تملق‌، چرب‌زبانی‌، چاخان‌ گویی‌، گزافه‌گویی‌، اغراق‌ و چاپلوسی‌.

 دکتر احمدی نژاد: عده ای هر روز از بالا تا پایینِ دولت رو می شورند... اما این چیزا مهم نیست.به خدا لبخند یه بچه مستضعف تو یه روستا می ارزه که انسان تمام عمرش رو بده و لبخند اون بچه رو ببینه.


/ 14 نظر / 49 بازدید
نمایش نظرات قبلی
احمدی دلاور

. سلام احمدی نژادی عزیز: دعوتی به وب یکی از همسنگرهایت"

حامی پرس

سلام لطفا با درج مد لوگوی سایت حامی پرس ما را یاری کنید حامی پرس سایتی است که توسط چند جوان دانشجو به منظور اطلاع رسانی در مورد دولت اسلامی می باشد

سید احمد

سلام خدا قوت با يه مطلب به عنوان هدف احمدي نژاد از نامه ي كه در خصوص بازديد از زندان اوين نوشت چه بوده است؟ به روز هستم منتظر نظات سازنده ي شما هستم

.....

آبانی ها تا زمانیکه کسی پا رو دمشون نذاره آزاری به کسی نمیرسونن اما امان از ان روزی که... خصلتی که فکر کنم هم دکتر احمدی نژاد و هم خودمو دربرمیگیره!

سید احمد

سلام با يه مطلب جديد به عنوان آیا مجلس احساسات مردم را در جهت اختلاف به کار گرفته و به کشور خیانت کرده است؟؟ به روز هستم http://marderah.blogfa.com/

مهکامه

سلام مطلبتون بسیار جالب بود بنده هم مطلبی را در رابطه با " مکتب ایران " نوشته ام. خوشحال می شوم آن را بخوانید www.e-mashaei.blogfa.com/post/2

انسیان

بازی برد برد کانون های قدرت و ثروت در سوال از رئیس جمهورhttp://onsian.blogfa.com/post/55

سعید

شیخ نمر خطاب به آل سعود: حل بحران بحرین اولین خواسته ماست http://www.nasrtv.com/modules/video/singlefile.php?lid=7219

rahimy

دستتون درد نکنه داداش. جالب بود. خدا حفظت کنه.

rahimy

دستتون درد نکنه داداش. جالب بود. خدا حفظت کنه.