زاکانی: قالیباف، یک زونکن مواضع درمورد فتنه دارد!

علیرضا زاکانی درجلسه هفتگی انصار حزب الله تهران که اتفاقاً توسط رسانه های منتسب به شهردار تهران نیز به خوبی پوشش داده شده بود، مدعی شد:

«قالیباف یک زونکن مواضع در مورد فتنه سال 88 داشته است.»

وی در این خصوص گفت: «در مورد آقای قالیباف که دوستان(با این توضیح که ما با کسی که خدا را محور اعمال خویش قرار نمی دهد دوستی نداریم!) مطرح می کنند در دوران فتنه مواضعی نداشته، این نکته صحیح نیست(!) ما سوال کردیم مواضع وی را در یک زونکن از چند روز بعد از انتخابات سال 88 جمع کرده بودند و به ایشان گفته شد این مواضع را بروید و اطلاع رسانی کنید.» زاکانی سپس مواضع خود و برخی دوستانش در دوران فتنه را اینگونه تشریح کرده است: «در فاجعه کوی دانشگاه از صبح وارد دانشگاه شدیم و مانع سوءاستفاده از این فاجعه شدیم، در حادثه کهریزک هم اصل قضیه را محکوم کردیم!»

حال سخن ما این است که این زونکن چرا الآن باید روی کار بیاید؟ آن هم توسط امثالهم متکی و زاکانی! با این توضیح که مثلا آقای زاکانی مسئول ستاد انتخابات آقای قالیباف در انتخابات سال84بودند و در آن زمان هم از این نوع سندسازی ها بسیار کردند.

البته بر همه آشکار است که این سخن آقای زاکانی به لطیفه ای بیش شباهت ندارد جرا که این سخن دم خروسش نیز به دنبالش نمایان است.

البته زاکانی که در این جلسه مثل همه جلسات سخن از جریان (موهوم) انحرافی هم چندباری آورد.

و در ادامه نیز به سوژه ی جدید خود یعنی جبهه پایداری پرداخت تا پس از سرکوب تزویری منحرفان نظام (آن هم در حرف) به سرکوب پایداران نظام نیز پرداخته باشد.
زاکانی در ادامه ضمن انتقاد شدید از همایش جبهه بصیرت و بیداری اسلامی به مدیریت شهاب الدین صدر، از جبهه پایداری هم انتقاد کرده و مدعی می شود که جبهه پایداری ها دنبال ریاست جمهوری هستند و تنها مجموعه ای که می خواهد در مقابل فتنه و انحراف بایستد ما (کمیته وحدت) هستیم!

ایشان که خود را همواره نماد بصیرت قلمداد می کند به دنبال بیان این نکته بود که وحدت حول جبهه متحد تنها راه چاره نظام است و در غیر این صورت وحدت معنایی ندارد.

/ 4 نظر / 27 بازدید

این سئوال برام پیش اومده که چرا ولایتی وحدادبا امثالهم (کلمه مخصوص خودتون) قالیباف،لاریجانی توی یک گروه جای گرفتن؟

اکبر

جمله آقای زاکانی درباره دوستی که فرمودند بنظرم علامت تعجبی که آخرش گذاشتید باعث ابهام می شود

شاهین

به پاسبان قالی باف پیشنهاد میکنم استعفا دهد. و بیش از این شهرداری تهران را به فساد نکشد و اگر علاقه مند به شغل شهرداری است برود مشهد شهردار شود.

حقیقت جو

سلام لطفا اگر امکان دارد اسناد آن را به ایمیلم ارسال کنید. با تشکر