((نیمه خالی لیوان))؛ یک ساله شد...

سال گذشته همچنین روزی بود که «نیمه خالی لیوان» آغاز را فریاد زد و پا به این عرصه گذاشت و در این مدت قریب به 80 مطلب ارائه نمود.

و امروز «نیمه خالی لیوان» با فراز و نشیب هایی که در این مدت به خود دیده با رمز «یا علی (ع)» به یاد رمز عملیات مرصاد به دنبال آغازی بر تداوم مسیرش است، باشد که حق باشد...

در ضمن فرارسیدن سالروز وصال پیر مراد حق نوردی به وادی نور نیز بر سربازان اش تسلیت باد...

این را حتماً بخوانید... رحلت امام خمینى؛ وصال یار، فراق یاران

-------------------------------------------------------------------------------------------------

دل نوشت:

صفحه ی اول کتاب را یادت هست؟

              او امیدش به مادبستانی ها بود .

و ما حالا بزرگ شده ایم …

 

 

/ 4 نظر / 29 بازدید
R-P

سلام. تو این چن ماه اخیر بهتون سرمیزدم.. علامت سوالای ذهنم بیشترشده! تکلیفمم باخودموبعضی مسائل ، تاریک تر...!

محدثه

سلام. خداقوت . از وبلاگ پربارتون سپاسگذارم و یکساله شدن وبلاگتون رو تبریک میگم . ان شاءالله در نوشتن مطالب در مسیر حق باشید و همیشه بتوانید از حقیقت به درستی و منطقی دفاع کنید . اامیدوارم در آینده بتوانم از قلمتان بیشتر استفاده کنم فعلا امتحانات نهایی و بعدش هم کنکور حسابی وقتم رو پر کرده ولی امیدوارم بتوانیم تعامل وبلاگی خوبی داشته باشیم. از اینکه به وبلاگم سر زدید متشکرم و شما لینک شدید. در ضمن به خاطر روشنگری تون در مورد فردوسی و پست خوبتون صمیمانه متشکرم . موفق باشید.

R-P

سلام. البته که بخاطر مطالب شماست! من خیلی وقت پیش یه چیزی ازخداخواستم،نمیدونم اشتباه خواستم ، بدخواستم ، کم خواستم ، یااصلانبایدمیخواستم که الان ...خلاصه باوبلاگ شما آشناشدم ولی از اون وقت تاحالا احساس میکنم راهم طولانی ترشده ، سختیش بیشتر شده و تحملم کمتر... دیگه حالم ازبحث کردن به هم میخوره..فقط منتظر یه موقعیتم که میتونه خیلی به من کمک کنه البته اگه خدابخاد و اون موقعیت چن ماه دیگه پیش بیاد .. که امیدوارم خدابخاد. باخوندن مطالباتون خیلی چیزای خوب هم یادگرفتم که صمیمانه تشکر میکنم. اون بالاییافقط قسمت بدش بود . یعنی مطالباتون واسه من هم تاثیر + داشت و هم - فقط خاستم اینارو بدونید.

آتنا س م

سلام تولد نیمه ی خالی لیوان مبارک.موفق و منصور باشید همواره