آلوده کردن نام پاک حزب الله توسط سایت بی باک!!!

از چند روز پیش آغاز کنم که گویا روز جانباز بود!

روزی که به نیکی و محض ریا فقط همان اسم­اش باقی مانده! جانباز مُخلصی که برخلاف برخی دوستان­اش پس از جنگ مخلص مانده بود می گفت: ایکاش این اسم نبود تا عده ای نخواهند با اسمش وام 700میلیونی بگیرند و قسط اش را چون جا نَبازی کرده اند(!) پرداخت نکنند و چونان منی هم در انزوای خویش با اسم­اش آه و ناله کنم و در گوشه ی صحن قدس حرم امامی که رضاست بیتوته نمایم.

آری اسم ها ریا زده شده اند و ابزاری جهت سوءاستفاده ریاکارانی که از کُنده شان دود نفاق بر می خیزد!

به قولی دیگر نباید گفت جانبازی و باید گفت ج ا ن ب ا ز ی!!!!! و دیگر هیچ و به قول همان جانباز بازمانده که می گفت اسم­اش نیز باید تکه تکه شود بسان جسم­اش.

هر روز می بینیم که خیانت ها می شود به نیکوترین اسامی روزگار... به مفهوم جانبازی خیانت شد! به روحانیت اصیل خیانت شد! و دیروز هم دیدیم که برای چندمین بار در این روزها به حزب الهی گری خیانت شد! و قبل تر ها هم گهگداری دیده ایم که به سربازان گمنام امام زمان (عج) خیانت شده بود!

سایتی را دیدم که نام خود را بی باک نهاده بود! خواندمش و بی باک دیدمش حتی از خدا...

به نام حزب الهی گری سلیقه ی شخصی و شاید هم صنفی خود را ابراز نموده بود و از جابجایی استاندار قم خشمگین و دهان به فحاشی باز نموده بود!

عوام فریبی کرده بود با این تیتر «حزب الله قم(!) برای مقابله با استاندار جدید وارد میدان شد(!)»

این سایت مدعی اصولگرایی که توسط جمعی از روابط عمومی مؤسسه امام خمینی(ره) و تا حدودی با شمای فکری حجه الاسلام روانبخش اداره می شود با بی اخلاقی که برای این قوم طبیعی می باشد در پشت کلمه ای به نام «حزب الله قم» که واقعاً بار رسانه ای خوبی دارد پنهان شد و به قولی دوباره این اسم را به مسلخ هواهای نفسانی خود برد تا بتواند در دو حالت سلایق خود را اعمال نماید:

  1. سلایق شخصی خود که ناشی از قدرت طلبی است.
  2. سلایق صنفی خود که ناشی از روحانی بودن بعضی حضرات و امثالهم است، چراکه به قول بی باک: تنها استاندار روحانی قم در سی سال گذشته در عین ناباوری(!) کنار گذاشته شده و فرد دیگری جانشین ایشان گردیده است! که این کار گناهی بزرگ است!

واقعاً مانده ام در این کشور تا به کی باید شاهد دخالت های بی­جا در کار دیگران باشیم، و واقعاً چقدر آزادی بیان برای عده ای که لیاقتش را ندارند زیاد شده که راحت در کار نفر دوم کشور دخالت کنند و دهان کجی نمایند! تا جایی که حتی به یک جابجایی ساده که حق منطقی و قانونی ریاست جمهوری است نیز گیر می دهند!

و یک سایت راحت به نام «حزب الله قم» جنجال به راه بیندازد و بگوید: شهر مقدس قم نه جای منافقین و نه جای فتنه و انحراف است و حزب الله حاضر است برای دفاع از ارزشهای اسلامی و انقلابی و دفاع از حریم ولایت و مرجعیت جان(!) خود را تقدیم کند.

واقعاً دیگر درک نمی کنم که چه شده ما را که به این راحتی به فردی که سی سال در جاهای مختلف خادم نظام بوده می گوییم منافق و فتنه گر و...؟

و البته سایت بی باک در زشت ترین رفتار به انتشار تصاویری در متن خبری خود به نام حزب الله قم می پردازد که با بررسی تصاویر مشخص می شود این تصاویر هیچ ارتباطی با اعتراض حزب الله برای جابجایی استاندار ندارد و مربوط به دیدار بسیجیان با مقام معظم رهبری در سال گذشته می باشند.

 

تصاویری که بی باک به نام اعتراض حزب الله قم در متن خبری خود قرار داده است... دروغی بزرگ (این تصاویر مربوط به دیدار بسیجیان با مقام معظم رهبری در سال گذشته است.)

     

واقعاً چه شد که ما به اینجا رسیدیم که برای اعتراض های سطح پایین خود هم از پاک ترین اسامی و عناصر خرج می کنیم تا سلایقمان را...

و جالب این جاست که حافظه سیاسی مان می گوید در زمان اصلاحات و ریاست جمهوری آقای خاتمی که عبدالله نوری وزیر کشور بود، بارها و بارها استانداران قم عوض می شدند و حتی یک بار عبدالله نوری برای دهان کجی به مردم برای معارفه یکی از استاندارانش که مشارکتی بود با طعنه گفت : « ما توی کلّ ایران گشتیم و نامسلمان تر از این آقا برای قم پیدا نکردیم . » و در آن وقت این جسارت از سوی هیچ کس محکوم نشد و گویندگان محترم امروز از قوم همین بی باکی ها حتی، آن روز مهر سکوت بر لب زدند!!!

البته بی­باک به غیر از پنهان شدن پشت کلمه حزب الله سوءاستفاده دیگری نیز از جایگاه روحانیت نموده است و پشتوانه سلایق خود قرار می دهد و حتی از امام جمعه قم نیز استناد می آورد؛ و البته در این باب نیز باید عرض نمود که هر شخصی باید جایگاه خود را بشناسد و در کار و تخصص دیگری دخالت نکند تا حفظ شأن شود و خطاب به امام جمعه محترم و عالی قدر قم نیز اگر اینچنین زبان انتقاد باز نماید باید سخن حضرت امام را یادآور شد:

«ائمه جمعه که خوب، هفته‏اى یک دفعه عمومى صحبت مى‏کنند- اگر یک وقت پیشامدى کرد، از استاندار یک جایى، از رئیس دیگر یک جایى یک گله‏اى دارند، حل کنند خودشان، پى‏اش هم به مقامات مربوطه رجوع کنند، به مردم نروند بگویند که مردم، این چه کرده، او چه کرده است. این اسباب تضعیف مى‏شود و امروز صلاح ما نیست که ما یک همچو دولتى که دارد با جان و دل براى مردم خدمت مى‏کند [تضعیف کنیم‏]، البته هر خدمتگزارى یک اشتباهاتى هم گاهى دارد، همیشه همین‏طور بوده است. » صحیفه نور    ج‏16  صفحه  304

و یا:

« همه آقایانى که در هر جاى از این کشور هستند و صداى من را مى‏شنوند، چه از طبقه علما و ائمه جماعات و جمعه و چه از طبقه خطبا- که آنها هم از علما هستند- و کسانى که در بلاد- از روحانیون- متصدى این امور هستند، توجه به این معنا داشته باشند که امروز آبروى جمهورى اسلامى به دست شما بسته است. اگر- خداى نخواسته- یک دخالتهاى بیخود و بیجا، یک کارهایى که از روحانیون صحیح نیست، انجام بدهید، این جمهورى اسلامى لکه‏دار مى‏شود. دولت باید به قدرت خودش باقى باشد. و امروز دولت، دولت اسلامى است و بر همه ماها فریضه است که از این دولت اسلامى پشتیبانى بکنیم. مأمورینى که از دولت مى‏آیند، در همه جا، مأمورین دولت اسلامى هستند ... ائمه جمعه بلاد نصب و عزل نکنند. » صحیفه نور    ج‏16  صفحه  348

و یا:

« بعضى ائمه جمعه و بعضى از علماى بلاد است که با دخالتهاى بى‏مورد خود در امور دولت، اسباب این مى‏شوند که مردم از آنها کنار گیرند. ... روحانیون نباید کارى کنند که شاهد دست دشمن بدهند. دخالت ما باید نهى از منکر و امر به معروف باشد، والّا به استاندار بگوییم تو باید این کار رابکنى، والّا بگوییم از اینجا برو، این اولًا تضعیف دولت است و از آن گذشته موجب مى‏شود که مردم از روحانیون متنفر شوند. این موضوعات را باید کاملًا در نظر داشته باشیم. » صحیفه نور    ج‏19  صفحه  43 

البته این سخنان هشدارهایی بود برای یادآوری سخنان امام به ائمه جمعه که امید انقلاب به و مردم به آن هاست. و دیگر اینکه باید از زحمات استاندار روحانی قم که کارهای پسندیده ای انجام دادند در دوران خود تقدیر نمود، اگرچه همیشه خدمات دولت در قم با افتتاح های لاریجانی به دعوت استاندار روحانی قم کلید می خورد!!!

در آخر دعایی کنیم که خداوند شیاطین و خنّاسان را در بند کند تا دیگر حداقل کمتر شاهد اختلاف افکنی ها در شرایط حساس کشور و منطقه باشیم و فریادهای جاهلانه و غرض ورز کمتری بشنویم.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

بعد نوشت:

در ضمن امروز نقلی از آیت الله علم الهدی می خواندم که نشان کاملی از دشمنی را نشان می داد. ایشان بیان کردند که دلیل اصلی گرانی ها تحریم نیست! و این سخن در حالی است که همه دلیل اصلی را تحریم و بحران اقتصادی دنیا می دانند. علم الهدی با متهم کردن دولت مبنی بر رها کردن اوضاع اقتصادی کشور بعد از تعطیلات نوروز بیان داشتند که این شرایط حتی از روی ضعف دولت هم نیست و چه بسا عمد باشد.

البته در جای خود سخنی تکراری بود ولی برای اولین بار شمشیر از رو کشیدنی بود که حیرت بیشتر گردد وقتی که رهبری بارها سخن از صلح و آرامش دارند پس این دهن کجی های معاندانه از سوی افراد مختلف در کشور چه معنا می تواند داشته باشد؟

/ 2 نظر / 32 بازدید
masood

سلام از مطالعه وبلاگتون بسيارخرسند شدم باعث خشنوديمه كه چراغ راهم باشيد. با سر زدن به وبلاگم وگذاشتن نظر ارزشمندتون روشني بخشم باشيد متشكرم

یک وبلاگ نویس منحرف

جناح ساکتین فتنه و جناح سهم طالب که هر دو مدعی اصولگرایی هستند ارزشها را زیر پا می نهند